تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۵ - ۱۸:۴۶ کد مطلب 55499

قصد حمایت از تیم ملى فوتبال را داشتم که بنابه دلایلى منصرف گردیدام

پس از انتشار اخبار غیر رسمی و شایعاتی درخصوص اعلام آمادگی دکتر علیرضا معظمی نیا با مضمون حمایت مالی از تیم ملی فوتبال کشورمان، پیامی از سوی ایشان به سرویس ورزشی میدان ۷۲ ارسال گردیده است که بصورت اختصاصی توسط این پایگاه خبری منتشر می گردد.

به گزارش اختصاصی سرویس ورزشی میدان ۷۲، پس از انتشار اخبار غیر رسمی و شایعاتی درخصوص اعلام آمادگی دکتر علیرضا معظمی نیا با مضمون حمایت مالی از تیم ملی فوتبال کشورمان، پیامی از سوی ایشان به سرویس ورزشی میدان ۷۲ ارسال گردیده است که بصورت اختصاصی توسط این پایگاه خبری منتشر می گردد.

fe4599f3

متن پیام ایشان به شرح ذیل می باشد:

بِسْم الله الرحمن الرحیم

باسلام خدمت ملت شریف ایران اسلامی

احتراماً

 اینجانب علیرضا معظمى نیا ضمن ارزوى موفقیت براى تمامى ورزشکاران و تیم هاى ملی کشور عزیزمان، علی الخصوص تیم ملى فوتبال جمهورى اسلامى ایران، به استحضار و اطلاع ورزش دوستان می رسانم اینجانب قصد حمایت از تیم ملى فوتبال را داشتم که بنابه دلایلى منصرف گردیدام.

لذا از کلیه هموطنان عزیز و علاقمندان تیم ملی خواهشمندم ضمن عدم توجه به انتشار اخبار غیر رسمى و شایعات، اخبار مربوط به فعالیت های ورزشی اینجانب را ازطریق مراجع معتبر و مورد تأئید پیگیری بفرمایند. مضافاً اینکه در صورت لزوم شخصاً به نحو مقتضى اطلاع رسانى خواهم نمود.

باسپاس و احترام

علیرضا معظمى نیا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: