تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۶ - ۱۷:۱۱ کد مطلب 55660

اجرای بزرگترین دکور الکترونیک کشور در مسابقات بین‌المللی قرآن

مجری دکور مسابقات بین‌المللی قرآن کریم این دکور را بزرگترین دکور الکترونیک کشور دانست که برای اولین‌بار از ۵ تکه ساخته شده و براساس معماری اسلامی طراحی شده است.

به گزارش میدان 72 به نقل از فارس ، دکور مسابقات بین‌المللی قرآن کریم امسال متفاوت‌تر از سال‌ گذشته به صورت الکترونیکی طراحی شده و این دکور چهره مسابقات را تغییر داده است.

احمد اکبر‌نژاد مدیر شرکت متین سبز تصویر مجری دکور مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس این دکور را بزرگترین دکور نوین کشور دانست و گفت: دکور‌ مسابقات بین‌المللی قرآن کریم همیشه از جنس تخته و چوب و بنر بوده، اما امسال دکور مسابقات از سازه‌های ال ای دی ساخته شده که یک کار جدید و نوین است.

وی با اشاره به تغییر لحظه به لحظه دکور مسابقات گفت: یکی از خاصیت‌های این دکور این است که مخاطب از تصویر آن خسته نمی‌شود به این صورت که تصاویر دکور لحظه به لحظه تغییر می‌کند و مخاطب همواره با تصاویر نو روبرو می‌شود.

اکبرنژاد از طراحی دکور براساس طرح‌های معماری اسلامی خبر داد و گفت: در دکور مسابقات از طرح کتیبه و محراب استفاده شده که این طرح‌ها برگرفته از معماری اسلامی است، همچنین تا پیش از این مردم دکور‌های ال ای دی را تنها یک صفحه تخت می‌دیدند، اما این دکور از 5 تکته تشکیل شده و قطعات آن برگرفته از معماری اسلامی است. همچنین دمو‌های تصویری که در دکور نمایش داده می‌شود براساس طرح‌ها و رنگ‌های اسلامی مانند رنگ آبی فیروزه‌ای، کاشی آبی و سایر طرح‌ها و رنگ‌های اسلامی است.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: