تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۷ - ۱۶:۴۵ کد مطلب 55820

دعوت هنرمندان برای دیدن یک فیلم

کمپین خودجوش هنرمندان برای دعوت مردم به دیدن فیلم «من دیه گو مارادونا هستم» آغاز شد.

به گزارش میدان 72 به نقل از ایرنا، فیلم سینمایی من دیه گو مارادونا هستم آخرین اثر بهرام توکلی، این روزها بر پرده سینماهای تهران و برخی سینماهای شهرستان است.

این فیلم پربازیگر، طنزی سیاه و متکی بر میزانسن های چندلایه و شلوغ دارد که لحظاتی کمیک را برای بیننده به ارمغان می آورد.

من دیه گومارادونا هستم نامزد 11 سیمرغ در سی و سومین جشنواره فیلم فجر شد و سیمرغ بهترین صدابرداری، بهترین بازیگر نقش مکمل مرد، دیپلم بهترین کارگردانی و سیمرغ ویژه هیات داوران را از مهمترین فستیوال سینمای ایران از آن خود کرد.

اجازه ندادن به پخش هرگونه تبلیغات محیطی در سطح شهر تهران به دلیل همزمانی با طرح شهر بدون تبلیغات توسط شهرداری و مواردی از این دست، باعث شد تا جمعی از هنرمندان سینما و برخی از چهره های ورزشی در تیزری با عنوان کمپین خودجوش هنرمندان که دست مایه ای فانتزی دارد، مردم را به دیدن این فیلم دعوت کنند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده؛ تو می دونی من از چیه مارادونا خوشم می آد؟ از اینکه تو زندگیش هیچوقت واقعیت و رویا براش مرز نداشت، وقتی بازی می کرد با همه وجودش بازی می کرد، پرواز می کرد، بازی نمی کرد، وقتی معتاد شد یه کوه کوکائین می ریخت جلوش، هی بکش همه چیزو، تا تهش می رفت، خودشو لوس نمی کرد… همه اش برای این بود که واقعیت و رویا براش مرز نداشت، اگه هم داشت اون نمی تونست مرزشونو تشخیص بده.

در این فیلم که تهیه کنندگی آن بر عهده جواد نوروزبیگی است، گلاب آدینه، سعیدآقاخانی، ویشکا آسایش، هومن سیدی، جمشیدهاشم پور، بابک حمیدیان، صابرابر، پانته آپناهی ها، مهساعلافر، علی استادی، سارا بهرامی، سهی بانو ذوالقدر، میثاق زارع، محمدکارت، سجاد تابش و حامد ثابت ایفای نقش می کنند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: