تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۷ - ۱۷:۴۴ کد مطلب 55907

۳۰۰ تشکل شاخص جبهه فرهنگی انقلاب در کشور فعالیت می‌کنند

معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی گفت: حدود ۳۰۰ تشکل شاخص جبهه فرهنگی انقلاب در کشور فعالیت می‌کنند.

به گزارش میدان 72 به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام حسین روحانی‌نژاد در دیدار مسئولان تشکل‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب با آیت‌الله العظمی جوادی آملی اظهار کرد: در حال حاضر حدود 90 هزار تشکل مذهبی در سراسر کشور فعالیت دارند که از این تعداد 300 تشکل شاخص محسوب می‌شود. به گفته وی تشکل‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب از تشکل‌های فعال هستند که در طول سال برنامه‌های فرهنگی و مذهبی مختلفی اجرا می‌کنند.

رئیس هیئت مدیره مرکز توسعه فعالیت‌های فرهنگی و دینی تاکید کرد: تشکل‌های مذهبی به‌ویژه تشکل‌های شاخص در برنامه‌های مهمی همچون اعتکاف، دعای ندبه، شب‌های قدر، ایام فاطمیه، اربعین و… نقش مهمی ایفا می‌کنند.

معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی گفت: مقام معظم رهبری توجه ویژه‌ای به تشکل‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی دارند و در صحبت‌های آغاز سال جدید در مورد حمایت از این تشکل‌های رهنمودهایی داشتند.

حجت‌الاسلام روحانی‌نژاد با تشریح برنامه‌های چهارمین هم اندیشی تشکل‌های جبهه فرهنگی انقلاب در قم، خطاب به آیت‌الله جوادی آملی گفت: رهاورد ما از این هم‌اندیشی، فرمایشات شما خواهد بود که در طول سال مورد نظر قرار می‌دهیم.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: