تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۷ - ۱۸:۲۶ کد مطلب 56000

(عکس) خواب نما شدن خاندان هاشمی!

محسن هاشمی با گذاشتن عکس هاشمی، هنگام ورود به دانشگاه امیر کبیر، در صفحه فیس بوک خود و نوشتن این جمله که ” شکستن استبداد عوام جلودار می خواهد ” موجی از انتقادات را به اقدامهای هاشمی گسیل داشته است.

پس از سخنان عجیب و غریب هاشمی در دانشگاه امیر کبیر که وی خود را با امیر کبیر قیاس کرده بود که حتی صدای برخی فتنه گران را نیز در آورده بود، اینبار تکرار ادعای هاشمی پدر، توسط محسن هاشمی پسر! در فضای مجازی خبر ساز شده است.

بنا بر این گزارش محسن هاشمی با گذاشتن عکس هاشمی، هنگام ورود به دانشگاه امیر کبیر، در صفحه فیس بوک خود و نوشتن این جمله که ” شکستن استبداد عوام جلودار می خواهد ” موجی از انتقادات را به اقدامهای هاشمی گسیل داشته است.

1032722_586

این نوع نگاه خاندان هاشمی به خود و اینکه خود را برتر، بر همه دانستن، با انتقادهای مخاطبان مواجه شده که بطور گسترده ای به وی حمله کرده اند.

به گوشه ای از اظهارات برخی از مخاطبان در خصوص ادعای محسن هاشمی توجه نمایید:

1032716_325

بخشی از جملات کامنت ها بخاطر اهانت های عجیب آن حذف گردیده است ولی خوب است خاندان هاشمی از خواب خرگوشی بیدار شوند و بدانند که اگر در این کشتی که همه سوار بر آن هستیم اتفاقی بیفتد دیگر فرقی بین هاشمی و دیگران نخواهد بود و منافقین و دشمنان نشان داده اند که برای آنان هاشمی با دیگران هیچ فرقی ندارد.

منبع: عصرامروز

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: