تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۸ - ۱۴:۰۲ کد مطلب 56120

نمایش 81 اثر در جشنواره فیلم کوتاه نهال

در آستانه برگزاری دوازدهمین دوره جشنواره فیلم کوتاه نهال 41 اثر در بخش رقابتی و 40 اثر در بخش غیر رقابتی به نمایش درخواهد آمد.

به گزارش میدان 72 به نقل از ایرنا، فیلم های راه یافته به بخش رقابتی در پنج بخش داستانی، تجربی، مستند و انیمیشن و سال اولی هستند.

اسامی فیلم های بخش داستانی، کوزمک ساخته علیرضا سلمانپور، چهارنفره به کارگردانی سهند کبیری، گوش ماهی ساخته فرهاد طاهری، روشویی به کارگردانی جابر رمضانی، علمک کاری از حیسن دارابی، پپسی ساخته مهرنوش فطرت، میانبر به کارگردانی علیرضا اسفندیارنژاد، کشتارگاه ساخته بهزاد آزادی، شب کاری از محمدرضا نوریان، جوانمرد قصاب ساخته سیاوش میناروش، سرمه ساخته آزاده قچاق، ضربان به کارگردانی پیام پارسا فر، گچ کاری از محمد صادقی و ولد به کارگردانی امیرعباس ربیعی هستند.

بر اساس گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی نهال همچنین اسامی فیلم های بخش تجربی از جمله اینام، تشکر، رنگ های رفته، به صدای شهر گوش کن هستند.

در بخش مستند نیز 7 فیلم کوتاه با عنوان بدون بلیط ساخته صبا قاسمی، چاق کچل سیبیلو به کارگردانی محسن نجفی مهری، گام های یک دست کاری از کیومرث صمدی طاری، رویای خاکستری به کارگردانی علی صادقیان، خواهرم محدثه ساخته عاطفه محرابی، آقارضا به کارگردانی شاهین علیفات پور و روزی عمو یدالله و همسرش ساخته مرتضی زنجانی هستند.

بنا بر این گزارش در بخش انیمیشن جشنواره فیلم کوتاه نهال نیز 7 فیلم برای نمایش در زمان برگزاری جشنواره انتخاب شدند که از جمله این آثار می توان به حوا خوری ساخته زهرا جعفرزاده، پایان نامه کار ی از زهرا ایت اللهی، تک درخت به کارگردانی زهرا عسکری، کرگدن ساخته فرزانه قبادی، یوخاری کاری از فاطمه طهوری، چرخ فلک ساخته رجا بهروش و صدای پرنده از آنسوی پنجره به کارگردانی محمد باقر کشاورز اشاره کرد.

دیگر شرکت کنندگان در جشنواره می توانند برای اطلاع از حضور اثر خود در لیست راه یافتگان در بخش های غیر رقابتی، به سایت جشنواره به آدرس nahalfestival.art.ac.ir مراجعه کنند.

دوازدهمین دوره جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی نهال به دبیری شاهین دانشفر از 4 تا 11 خرداد ماه سال جاری برگزار می شود.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: