تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۹ - ۰۸:۰۰ کد مطلب 56264

در مورد انتخابات و احمدی نژاد چیزی مشخص نیست/ نظرم در مورد احمدی نژاد همان چیزی بود که در شناسنامه گفتم

وی همچنین در مورد تمایل چندی از اعضای جبهه پایداری به دکتر احمدی نژاد و بیان این تمایل در سخنانشان بیان کرد:« صحبتهای بعضی اعضای این جبهه از جانب شخص خودشان است و نه از طرف جبهه پایداری».

به گزارش میدان72، حجت الاسلام مرتضی آقا تهرانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در حاشیه جشن مبعث پیامبر اکرم در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین در پاسخ به سوال خبرنگار میدان 72 مبنی بر امکان ائتلاف بین حسن روحانی و علی لاریجانی، روسای قوای مجریه و مقننه به منظور ارائه لیست مشترک در انتخابات آتی مجلس گفت:«بنده از این ماجرا خبر ندارم. نه سخنگوی آقای لاریجانی هستم و نه سخنگوی آقای روحانی و دولت ایشان. البته هدف ما این است که اصولگرایان با هم همگرایی و اتحاد داشته باشند. در این بحث هم تلاش می کنیم که دل های اصوگرایان را به هم نزدیک و مهربان کنیم»

آقاتهرانی همچنین افزود:« اگر این آقایان آمدند که آمدند و اگر هم نیایند هم وظیفه ای نداریم.نشست هایی هم در این زمینه داشتیم که بعضی جواب داده اند و برخی هم جوابی ندادند. در کل نتیجه نشسته ها امیدوار کننده بوده است.»

عضو جبهه پایداری در پاسخ به این سوال که آیا امکان نزدیک شدن این جبهه به دکتر احمدی نژاد برای انتخابات مجلس وچود دارد گفت:« زود است راجع به انتخابات مجلس حرف بزنیم و در این قضیه هم چیزی مشخص نیست.»

وی همچنین در مورد تمایل چندی از اعضای جبهه پایداری به دکتر احمدی نژاد و بیان این تمایل در سخنانشان بیان کرد:« صحبتهای بعضی اعضای این جبهه از جانب شخص خودشان است و نه از طرف جبهه پایداری.»

آقاتهرانی افزود:« نظر بنده درباره دکتر احمدی نژاد همان چیزی است که در برنامه شناسنامه بیان کردم»

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: