تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۹ - ۱۶:۰۵ کد مطلب 56349

من حرفی دارم که فقط شما بچه ها باور می کنید به بازار آمد

کتاب من حرفی دارم که فقط شما بچه ها باور می کنید نوشته احمدرضا احمدی پس از 45 سال با شکل و طراحی جدید به همت انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.

به گزارش میدان 72 به نقل از ایرنا، نویسنده در این کتاب تلاش کرده برای بیان دردها و مشکلات از نمادهایی استفاده کند که برخی از این نمادها مانند بهار که نماد سرسبزی، شکوفایی، زندگی و زمستان نماد سکوت و سکون است.

در کتاب من حرفی دارم که فقط شما بچه ها باور می کنید نویسنده در باغ خواب و رویاهای نسل آینده به استقبال شکوفایی می رود و با پیوند زندگی فردی و اجتماعی با طبیعت، رنگ فصل ها را آینه بیان حالت های مختلف قرار می دهد و تلاش می کند از زبان یک نوجوان خبر آمدن فصل ها و دگرگونی زمان را به مردم بدهد.

اولین چاپ این کتاب در سال 1348 با تصویرگری عباس کیارستمی منتشر شد اما کانون پرورش فکری به تازگی با تصویرگری لیدا معتمد و با طراحی جدید آن را به چاپ رسانده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، کتاب من حرفی دارم که فقط شما بچه ها باور می کنید از گروه داستان های فارسی برای گروه سنی د و ه (دوره اول و دوم متوسطه) با جلد سخت در 48 صفحه تمام رنگی با شمارگان پنج هزار نسخه و قیمت 66 هزار ریال در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: