تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۹ - ۱۶:۱۱ کد مطلب 56355

نمایش بین المللی فیلم ماجرای یک شب بارانی

فیلم کوتاه «ماجرای یک شب بارانی» به کارگردانی مهدی فرد قادری به بخش مسابقه جشنواره «از فیلم دیدن نترس» ایالت یوتا آمریکا راه پیدا کرد.

به گزارش میدان 72 به نقل از ایرنا، جشنواره «از فیلم دیدن نترس» که هر ساله در شهر سالک لیک و در زمینه های سینما، تئاتر و موسیقی برگزار می شود، یکی از معتبرترین جشنواره های هنری غرب آمریکا محسوب می شود.

در این جشنواره که در هر دوره بیش از 80 هزار تماشاگر دارد، فیلم هایی پذیرفته می شوند که مدیوم های جدید سینمایی را تجربه کرده اند و امسال نیز ماجرای یک شب بارانی را به عنوان نماینده کشورمان به نمایش خواهد گذاشت.

این فیلم کوتاه پیش از این ضمن کاندیدا شدن در چهار رشته جوایز آکادمی واشنگتن و دریافت جایزه بهترین فیلم جشنواره های «سینمای جدید» هالیوود و «کلونی» اوهایو، در بخش مسابقه جشنواره های «ریورساید» کالیفرنیا و «کان» فیلادلفیا به نمایش در آمده است.

این فیلم سومین فیلم تک پلان مهدی فرد قادری پس از فیلم های کوتاه «تناوب» و «دایره های معکوس» است و به تهیه کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران تولید شده است.

قادری فیلم های کوتاه سایه مه، تناوب، زندگی خورشید، گرامافون، دایره های معکوس، روایت آینه ای داستان های ساده و ماجرای یک شب بارانی را کارگردانی کرده است. جشنواره یوتا از 25 تا 28 ژوئن در آمریکا برگزار می شود.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: