تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۹ - ۱۶:۲۰ کد مطلب 56364

رادیو معارف اعیاد شعبان را در کربلا جشن می‌گیرد

مدیر گروه قرآن و اهل بیت رادیو معارف از اعزام تیم فعال رادیویی به کربلا برای اجرای برنامه زنده رادیویی به مناسبت جشن‌های سوم تا پنج شعبان خبر داد.

به گزارش میدان 72 به نقل ازفارس، حجت الاسلام عظیمی مدیر گروه قرآن و اهل بیت علیهم السلام در رادیو معارف با اشاره به درپیش بودن ماه شعبان و اعیاد میلاد در این ماه معظم گفت: میلاد امام حسین (ع) از اعیاد ویژه ماه شعبان است که حال و هوای دل ها و شهرها را نورانی می کند و بسیاری از دوستداران حضرت ، در این ایام مشتاق حضور در کنار مرقد مطهر امام حسین و حضرت عباس علیهم السلام در کربلا هستند.

رادیو معارف در پاسخ به این اشتیاق مخاطبان و انعکاس حس و حال حضور معنوی کربلا با اعزام تیم برنامه ساز خود، برنامه‌های زنده ویژه این ایام را در بین الحرمین عتبات کربلا برگزار می‌کند .

خدابخش عظیمی در ادامه گفت: لازم است از همکاری صمیمانه مسئولان سازمان حج و زیارت و عتبات در فراهم سازی این امکان و نهایت همراهی با رادیو معارف قدردانی کنم.

ویژه برنامه شب های ولادت با عنوان «نورباران» از ساعت 21 تا 22:30 و در روزهای ولادت ویژه برنامه «تبسم آسمان» از ساعت 8:40 تا 11 به صورت زنده از کربلای معلی از این رسانه دینی پخش خواهد شد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: