تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۹ - ۱۶:۳۱ کد مطلب 56376

پرچم مزار شهدای عملیات بیت‌المقدس تعویض می‌شود

مراسم بزرگداشت «فاتحان خرمشهر» ۳۱ اردیبهشت‌ماه در قطعه ۲۶ گلزار شهدای تهران برگزار می‌شود. در این مراسم پرچم مزار شهدای عملیات بیت‌المقدس نیز به منظور تجدید میثاق با این شهدا تعویض خواهد شد.

به گزارش میدان 72 به نقل از تسنیم، مراسم بزرگداشت «فاتحان خرمشهر» در گلزار شهدای تهران روز پنجشنبه 31 اردیبهشت ماه در قطعه 26 گلزار شهدای تهران برگزار می‌شود. این مراسم به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ و سپاه محمد رسول الله و مرکز فرهنگی خانه شهید با هدف تجدید میثاق با شهدای عملیات بیت‌المقدس برگزار می‌شود.

در پایان مراسم مزار شهدای عملیات بیت‌المقدس در قطعه 26 گلباران و عطر افشانی می‌شود. همچنین کار ویژه دیگری که در خصوص این شهدا انجام می‌شود تعویض پرچم مزار شهدای عملیات بیت‌المقدس است.

بزرگداشت فاتحان خرمشهر با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران به ویژه خانواده‌های شهدای عملیات «الی بیت المقدس» در جوار شهدای این عملیات صورت می‌گیرد.

در حاشیه‌ این مراسم نمایشگاه تصاویر فتح خرمشهر برپا می‌شود که این تصاویر در جوار مزار این شهدا در قطعه 26 به نمایش در می‌آید. این نمایشگاه شامل عکس‌هایی از فتح خرمشهر و رزمندگان آن است که به نمایش درمی‌آید.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: