تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۹ - ۱۸:۲۶ کد مطلب 56420

واکنش مظلومی به احتمال بازگشتش به استقلال

سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال گفت: دوری سه ساله از استقلال باعث نشده من از این تیم جدا شوم چون این باشگاه خانه من است و هر وقت بخواهند در خدمت‌شان خواهم بود.

به گزارش میدان72 هیأت مدیره باشگاه استقلال روز گذشته تشکیل جلسه داد و سایت باشگاه استقلال بعد از این جلسه در بیانیه‌ای اعلام کرد که قرار است در فصل نقل و انتقالات مربی را به خدمت بگیرند که روزهای روشنی را برای هواداران رقم بزند.

همچنین مقداد نجف‌نژاد صبح امروز در گفت‌وگویی مدعی شد که پرویز مظلومی یکی از گزینه‌های داخلی باشگاه استقلال محسوب می شود و این احتمال وجود دارد که سرمربی استقلال پرویز مظلومی هم باشد.

تماسی با پرویز مظلومی برقرار کردیم که متن این گفت‌وگو را در زیر می‌خوانید:

آقای مظلومی خبر دارید که به عنوان یکی از گزینه های سرمربیگری استقلال هستید؟

از این موضوع بی‌اطلاع هستم. مگر خبر جدیدی هست؟

رئیس هیأت مدیره باشگاه استقلال اعلام کرده پرویز مظلومی یکی از گزینه‌های استقلال برای فصل آینده است.

این برای من افتخار است چون روزهای خوب و روشنم در استقلال را فراموش نمی‌کنم. دوستان هر وقت خواستند با کمال میل حاضرم با آنها صحبت کنم و برنامه خودم را ارائه کنم چون استقلال خانه من است. من جای دوری نرفته‌ام. هر چند سه سال از تیم محبوبم دور بودم اما خدمت به تیم استقلال را یک توفیق برای خودم می‌دانم.

فرهاد مجیدی مدعی شده زمانی که استقلال را به مقصد الغرافه قطر ترک کرد قبل از حضور تیم در فینال جام حذفی متوجه شده بود که قرار است یک نفر دیگر را به جای شما انتخاب کند ولی حالا استقلال با آن یک نفر نه تنها قهرمان آسیا نشده بلکه سهمیه هم نگرفته است. از این موضوع اطلاع داشتید؟

فرهاد تاکنون چنین چیزی را به من نگفته بود و به قول شما در گفت‌وگویش مدعی شده که برای اولین بار است چنین حرفی را می‌زند. او فقط و فقط مشکلات خودش و خانواده‌اش را به من منتقل کرد و مدعی شد به این دلیل می‌خواهد از استقلال برود.

نظر شما در خصوص شرایط استقلال در هفته‌های پایانی لیگ برتر و شکست در دربی رفت و برگشت چیست؟

اگر اجازه بدهید من در مورد استقلال به خصوص اتفاقاتی که حالا از آن گذشته حرفی نزنم. ما باید دست به دست هم بدهیم تا آینده استقلال را بسازیم و با گفتن حرف‌هایی از قدیم چیزی درست نمی‌شود.

حالا با شما برای فصل بعد تماسی گرفته شده؟

هنوز نه، شاید امروز تماس بگیرند (با خنده).

آقای مظلومی خیلی ‌ها مدعی هستند که نماد چهار با شما شکل گرفته و البته خیلی‌ها هم این موضوع را قبول ندارند. نظر شما چیست؟

مگر می‌شود قبول نداشته باشند. نماد چهار را که نمی‌توان پاک کرد. همانطور که استقلال در بازی رفت و برگشت به پرسپولیس باخته و از یاد کسی نخواهد رفت.

منبع: فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: