تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۹ - ۱۸:۵۰ کد مطلب 56487

ترکان مطرح کرد: تب و تاب دوران استیضاح وزرا تمام شده/ نمایندگان به دنبال انتخابات هستند

مشاور ارشد رئیس‌جمهور گفت: از این پس توجه و تمرکز نمایندگان به سمت انتخابات دوره دهم مجلس است و تب و تاب و دوران استیضاح وزرا تمام شده است.

به گزارش میدان72 اکبر ترکان مشاور ارشد رئیس جمهور طی گفتگو با یک روزنامه اصلاح طلب اظهارداشت: از این پس توجه و تمرکز نمایندگان به سمت انتخابات دوره دهم مجلس است و تب و تاب و دوران استیضاح وزرا تمام شده است.

 

وی با اشاره به طرح سوال از علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی گفت: اولین تعهد وزرای دولت یازدهم به انقلاب اسلامی، در پیشگاه الهی است و بعد از آن نسبت به حق و حقوق مردم متعهد هستند.

 

ترکان اتمام حجتی با نمایندگان مجلس داشته و تاکید کرد: اگر نمایندگان مجلس انتظاراتی دارند که در راستای حفظ حق و حقوق مردم است، حتما وزرا نسبت به آن پاسخگو هستند. اگر مطالباتی در همین راستا دارند این مطالبات هم محترم است؛ اما تن دادن به مطالبات شخصی نمایندگان مجلس گناه کبیره است؛ ولو بلغ ما بلغ سکوت یا تقیه حدی دارد.

 

وی خاطرنشان کرد: آبروی آقای فرجی‌دانا امروز در جامعه بیشتر از زمان قبل از استیضاح است و قطعا اعتبار اجتماعی فرجی‌دانا پس از استیضاح کم نشد که هیچ، قطعا زیاد هم شد.

 

مشاور رئیس جمهور اظهار کرد: وزرای ما و دولت نگران استیضاح نیستند و همواره به دنبال این بوده‌اند که خداوند از آنها راضی باشد؛ اگر هم استیضاح شوند، مهم نیست.

 

 

 

منبع: فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: