تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۰ کد مطلب 56516

سخنگوی جبهه پیروان: موضوع تغییر اساسنامه خانه احزاب را پیگیری می کنیم

سخنگوی جبهه پیروان گفت: جبهه پیروان در مجمع عمومی خانه احزاب شرکت و به صورت جدی موضوع تغییر اساسنامه این خانه را پیگیری می کند.

به گزارش میدان ۷۲، به نقل از فارس، کمال الدین سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، با اشاره به نشست مشترک هیئت اجرایی خانه احزاب، جبهه پیروان و مقیمی معاون سیاسی وزیر کشور اظهار داشت: در این جلسه مقیمی معاون سیاسی وزیر کشور، اعضای هیئت اجرایی خانه احزاب، محمد نبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی، کریمی اصفهانی دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار، سجادی دبیر کل جامعه اسلامی کارمندان و اعظم حاجی‌عباسی دبیرکل جامعه زینب(س) به نمایندگی از جبهه پیروان حضور داشتند.

وی ادامه داد: ما مواضع جبهه پیروان را در خصوص باشگاه احزاب به معاون سیاسی وزیر کشور اعلام کرده و نامه ای که در این زمینه نوشته بودیم را برای آنها تشریح کردیم.

سخنگوی جبهه پیروان افزود: همچنین هیئت اجرایی خانه احزاب در این جلسه گزارشی از اقدامات اجرایی خود ارائه دادند. یکی از پافشاری های ما تغییر اساسنامه خانه احزاب است و موضوع مهم دیگر برای ما نحوه مشارکت اصول گرایان و اصلاح طلبان است.

سجادی خاطرنشان کرد: جبهه پیروان در مجمع عمومی خانه احزاب در روز پنجشنبه شرکت خواهد کرد ولی به صورت جدی موضوع تغییر اساسنامه را پیگیری می کنیم.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: