تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۰ کد مطلب 56522

ترویج گفتمان ولایت در اولویت برنامه‌های بسیج هنرمندان قم است

رئیس بسیج هنرمندان قم گفت: ۱۶۰۰ نفر از هنرمندان استان قم در بسیج هنرمندان عضو هستند که در عضویت‌های عادی، فعال و کادر از مجموعه بسیج هنرمندان در زمینه‌های مختلف استفاده می‌کنند.

به گزارش میدان ۷۲، به نقل از تسنیم محمود علامه روشن در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به فعالیت‌ها و برنامه‌های این سازمان در سال جدید اظهار داشت: با توجه به اهمیت تبیین گفتمان ولایت و شعار سال وهمچنین اهمیت آسیب‌شناسی دجال واره و اقتصاد مقاومتی و موضوعات هنری، جلسات حلقه‌های صالحین بسیج هنرمندان حول محور این موضوعات برگزار می‌شود.

رئیس بسیج هنرمندان قم افزود: برنامه‌ریزی هنری بسیج هنرمندان توسط شوراهای انجمن‌های های تخصصی انجام می‌شود، شوراهای انجمن‌های هفتگانه بسیج هنرمندان در زمینه فعالیت‌های خود در سال جدید برنامه‌ریزی می‌کند.

علامه روشن بیان کرد: بسیج هنرمندان دارای هفت انجمن تخصصی است که شامل انجمن شعر، انجمن فیلم، انجمن نمایش، انجمن هنرهای تجسمی، انجمن خوشنویسی، انجمن موسیقی، انجمن عکس است که هرکدام در زمینه‌های خود در حال فعالیت هستند.

وی با اشاره به برگزاری حلقه‌های صالحین توسط بسیج هنرمندان عنوان کرد: بعضی از حلقه‌های ما هفته‌ای یک بار و یا دو هفته یک بار برگزار می‌کنیم که حلقه‌های الف و ب را داریم که برگزاری حلقه‌های صالحین بستگی به نوع آن دارد.

رئیس بسیج هنرمندان قم با اشاره به موضوعاتی که در حلقه‌های صالحین هنرمندان مطرح می‌شود تصریح کرد: موضوعات تربیتی، سیاسی و اجتماعی در کنار بحث‌های تخصصی بیان می‌شود و هنرمندان ما در بخش فیلم که در این حلقه‌ها شرکت می‌کنند مباحث راجع به فیلم را نیز مورد بحث و بررسی قرار می‌دهند.

علامه روشن با بیان اینکه ترویج گفتمان ولایت از اهداف بسیج هنرمندان است اظهار داشت: 1600 نفر از هنرمندان استان قم در بسیج هنرمندان عضو هستند که در عضویت‌های عادی و فعال و کادر از مجموعه بسیج هنرمندان در زمینه‌های مختلف استفاده می‌کنند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: