تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۰ - ۱۴:۲۵ کد مطلب 56551

ارزیابی مشاور روحانی از عملکرد سپاه

رییس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری، باتاکید براینکه سپاه پاسداران به خوبی از دستاوردهای انقلاب اسلامی صیانت کرده است، گفت: امروزهم درمقابله با تهدید افراطیون داعش سپاه نهایت تلاش خود را انجام می دهد.

به گزارش میدان ۷۲،به نقل از جهان، حجت الاسلام سیدرضا اکرمی در گفتگو با مهر، در آستانه روز پاسدار با اشاره به خدمات سپاه پاسدارن اظهار داشت: طبق اصل ۱۵۰ قانون اساسی هرگونه تهدیدی که علیه انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن انجام گیرد، مقابله با آن جزو مأموریت‌های سپاه است.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران از بدو تشکیل تا به امروز در صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران در حوزه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، دفاعی و سازندگی موفق بوده است، گفت: همچنین سپاه در مقابله با دسیسه‌‌ها و توطئه‌ بیگانگان همیشه هوشیار بوده و توانسته است به خوبی از انقلاب و نظام حفاظت کند و امروز علی رغم ناامنی های موجود در کشورهای همسایه، ایران از امنیت کامل برخوردار است.

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری، یادآور شد: امروز در مقابله با تهدید افراطیون داعش نیروهای سپاه نهایت تلاش خود را انجام می دهند و در مرزهای شرقی و غربی از کشورمان حفاظت می کنند.

اکرمی، همچنین با اشاره به کمک های سپاه پاسداران ایران به کشورهای همسایه در مقابله با ترورسیم گفت: امروز سپاه پاسدارن از عتبات عالیات به خوبی حفاظت می کند و علاوه برآن با مشاوره های نظامی، کشورهای همسایه را برای مقابله با تروریسم و داعش یاری می دهد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: