تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۰ - ۱۷:۴۷ کد مطلب 56636

مجیدی پست جنجالی اش را پاک کرد

دو روزی است که صفحه شخصی فرهاد مجیدی در اینستاگرام تبدیل به محلی برای مناظره موافق قلعه نویی و او شده است. او دلش را به دریا زده و چیزهایی را گفته که مدت ها مثل بغض در گلوی استقلالی ها مانده بود.

به گزارش میدان72 شماره 7 سابق استقلال پس از مصاحبه جنجالی اش با خبرورزشی، پستی در اینستاگرام منتشر کرد که در آن به انتقاد شدید از هیات مدیره و کادرفنی استقلال  پرداخت. اما این پست تنها چند 24 ساعت در صفحه مجیدی بود و او چهارشنبه آن را پاک کرد.

مجیدی اگرچه حرف هایی را زد که به زعم بسیاری از اهالی فوتبال حقایق پشت پرده استقلال هستند اما به هر دلیلی او باز به احترام هواداران پست اینستاگرامی اش را برداشته. با این حال، صفحه شخصی مجیدی تبدیل به محلی برای مناظره موافقان قلعه نویی و مجیدی شده است.

بعضی از هواداران سرمربی استقلال با حضور در صفحه مجیدی علیه او موضع گرفتند اما سریعا طرفداران مجیدی به دفاع از او پرداختند که در این بین کار به اختلاف نظر شدید شد. فرهاد مجیدی که بیشترین هواداران اینستاگرامی را دارد، اگرچه با تعدادی منتقد روبرو شده اما هزاران حامی سرسخت دارد. او پرهوادار ترین عضو این روزهای خانواده استقلال است.

منبع:خبرآنلاین

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: