تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۰ - ۲۱:۵۴ کد مطلب 56774

توضیحات خریدار پرسپولیس در خصوص عدم حضورش در مزایده پرسپولیس و استقلال تهران

دکتر علیرضا معظمی نیا در خصوص عدم حضورش در مزایده واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تهران توضیحاتی را به میدان 72 ارسال کرده که توسط این پایگاه خبری منتشر می شود.

به گزارش اختصاصی میدان 72، دکتر علیرضا معظمی نیا در خصوص عدم حضورش در مزایده واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تهران توضیحاتی را به میدان 72 ارسال کرده که توسط این پایگاه خبری منتشر می شود.

متن توضیحات ایشان به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

باعرض سلام به پیشگاه ملت عزیز ایران اللخصوص علاقمندان به فوتبال و باشگاه پرطرفدار پرسپولیس

با عنایت به برگزاری دورچهارم مزایده واگذاری دوباشگاه پرسپولیس و استقلال تهران و عدم حضور اینجانب در مزایده مذکور، بر خود واجب دانستم علت این عدم حضور رابرحسب وظیفه به استحضار برسانم.

باتوجه به ارائه طرح دوفوریتی توسط فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در خصوص تغییر درشیوه و نحوه ی واگذاری این دوباشگاه درقالب فرمت جدید(56%سهام قابل واگذاری به عموم+44%سهام قابل واگذاری به پیشکسوتان باشگاه) و در جهت ادای احترام به جایگاه و منزلت نمایندگان محترم ملت شریف ایران در مجلس شورای اسلامی، اینجانب از حضور در دورچهارم مزایده خودداری نموده و امیدوارم با نهایی شدن طرح مذکور، هرچه سریعتر دستورات مقتضی در این زمینه به سازمان خصوصی سازی ابلاغ و در برنامه آتی واگذاری این دوباشگاه مردمی مدّ نظر قرارگیرد .

باتقدیم احترام و آرزوی سلامتی و طول عمر بابرکت مقام عظمای ولایت و آرزوی سربلندی ملت شریف ایران

دکترعلیرضا معظمی نیا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: