تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۳ - ۱۹:۰۴ کد مطلب 57152

آیا دکتر عراقچی پذیرش بازرسی مدیریت شده را رسما تکذیب می کند؟!

سید عباس عراقچی در صفحه اینستاگرام شخصی خود به تیتر امروز رسانه های کشور واکنش نشان داد.

به گزارش سرویس سیاسی میدان 72، سید عباس عراقچی در صفحه اینستاگرام شخصی خود به تیتر امروز رسانه های کشور واکنش نشان داد.

صبح امروز یکی از اعضای کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با خبرگزاری فارس، اعلام کرد که «بازرسی‌ها از مراکز نظامی به صورت مدیریت‌شده پذیرفته شده اما در خصوص دسترسی به دانشمندان هسته‌ای هنوز پاسخی به طرف مقابل داده نشده است». این موضوع البته یک خبر محرمانه نبود و شخص آقای عراقچی پیش از این نیز در گفت و گو با خبرگزاری صدا و سیما این موضوع را تائید کرده و گفته بود: «دسترسی به مراکز غیرهسته‌ای که شامل مراکز نظامی هم می‌تواند باشد». دکتر عراقچی همچنین در تاریخ 24 اردیبهشت ماه پس از دیدار با آقای آمانو در جمع خبرنگاران گفته بودند «دسترسی به مراکز غیرهسته ای شامل مراکز نظامی هم می تواند باشد».

اما دکتر عراقچی در واکنش به این موضوع در اینستاگرام خود نوشت:‌ «جز آنکه آقای کریمی قدوسی و خبرگزاری فارس را به خداوند بزرگ واگذار نمود چه می توان کرد؟»

13940303000895_PhotoL

این درحالیست که اگر این نقل قول آقای کریمی قدوسی اشتباه می باشد باید به صورت رسمی و کاملا محکم آن را تکذیب کند، اما همچنان به جای تکذیب محکم و بدون شبهه شاهد سخنان و کپشن های مجازی و دو پهلوی تبم مذاکره کننده هستیم.

آقای عراقچی مردم ایران منتظر پاسخ محکم شما در برابر شایعات و نقل قول ها هستند. آیا وقت آن نرسیده که تعارف را کنار گذاشته و در مقابل زیاده خواهی های دشمن اظهارنظر رسمی و قابل اطمینان کنید؟

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: