تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۳ - ۱۹:۳۸ کد مطلب 57160

اگر شکست مذاکرات را به گردن رهبری انداختند، تعجب نکنید!

میرشمسی گفت: حالا روحانی بگوید نظرات رهبری برای دولت مطاع است! اگر مطاع بود که 4 روز پس از اظهارنظر رسمی و صریح رهبری، اینگونه خلاف آن سخن نمی‌گفتید!

به گزارش میدان 72، سید محسن میرشمسی، فعال و خبرنگار سیاسی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: اینکه 4 روز پس از اعلام مخالفت مجدد رهبری با هرگونه بازدید از مراکز نظامی، آقایان ظریف و عراقچی بار دیگر تأکید می‌کنند که بازرسی مدیریت‌شده از مراکز نظامی پذیرفته‌ شده است، چه معنایی جز این می‌تواند داشته باشد که تیم مذاکره‌کننده وقعی به نظر رهبری نمی‌نهد و کار خودش را می‌کند و برای امضای یک “توافق بد” بدون موافقت رهبری آماده می‌شود؟! حالا روحانی بگوید نظرات رهبری برای دولت مطاع است! اگر مطاع بود که 4 روز پس از اظهارنظر رسمی و صریح رهبری، اینگونه خلاف آن سخن نمی‌گفتید!

دو روز دیگر هم اگر دیدید بوق‌هایی (منظورم دولت نیست) شکست مذاکرات را به گردن رهبری انداختند، تعجب نکنید! و باز هم اگر دیدید یک جماعتی در اعتراض به عدم توافق به خیابان ریخت، باز هم تعجب نکنید!

وی همچنین با اشاره به سخنان امروز روحانی نوشته است: حسن روحانی امروز گفته است که سرزمین زیبای فعالیت اقتصادی ایران با دنیا، توسط ۵+۱، شورای امنیت و ابرقدرت‌ها اشغال شده و همانگونه که سرداران نظامی، خرمشهر را آزاد کردند، سرداران سیاسی، خرمشهرهای جدید را آزاد خواهند کرد.
باید به آقای روحانی گفت، خرمشهر را خدا آزاد کرد و اگر هم قرار باشد سرزمین زیبای فعالیت اقتصادی آزاد شود، باید با خدا آن‌ را آزاد کرد نه با کدخدا.
ضمناً سرداران نظامی ایستادند و مقاومت کردند و بعد خرمشهر آزاد شد! پس سرداران سیاسی هم نمی‌توانند با عقب‌نشینی و تسلیم زیاده‌خواهی آمریکا شدن، سرزمین زیبای فعالیت اقتصادی را آزاد کنند!

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: