تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۳ - ۲۰:۴۸ کد مطلب 57175

ظریف با لحن تند حرف زد/ تاکی می توان چهره ی واقعی افراد را از دید مردم پنهان کرد؟

وقتی نوبت به بنده و دیگر دوستان رسید، خبرنگاران وارد شدند صحن مجلس شدند و تنها بازتابشان از صحبتهای نمایندگان با آقای وزیر، حاشیه سازی و بزرگنمایی صحبت های نمایندگان جهت افزایش بازدید سایت هایشان بود.

به گزارش سرویس سیاسی میدان 72، مهدی کوچک‌زاده در صفحه اینستاگرام خود نوشت: تاکی می توان چهره ی واقعی افراد را از دید مردم پنهان کرد؟تا کی می توان کم کاری های موجود در دولت را (بخصوص در بحث مذاکرات) با حاشیه سازی و جنجال رسانه ای پنهان کرد؟تا کی می توان فریاد های دیگران را به آواز خوانی بلبل تشبیه کرد؟

آیا زمان آن نرسیده تا پرده از واقعیت ها برداریم و مردم را امین تر از غربی ها بدانیم؟

در جلسه غیر علنی امروز مجلس که با حضور آقایان ظریف و عراقچی برای تشریح روند مذاکرات برگزار شد، باز شاهد حاشیه سازی دوستانی بودیم که میانه ای با واقعیت ندارند و در حالی که در پایان جلسه نمایندگان ملّت برای توضیحات بیشتر با آقای ظریف صحبت می کردند، اما متاسفانه آقای وزیر با صدای بلند و لحنی تند شروع به توجیه کارهای خود کرد و این در حالی بود که وقتی نوبت به بنده و دیگر دوستان رسید، خبرنگاران وارد شدند صحن مجلس شدند و تنها بازتابشان از صحبتهای نمایندگان با آقای وزیر، حاشیه سازی و بزرگنمایی صحبت های نمایندگان جهت افزایش بازدید سایت هایشان بود.

حال باید پرسید تا کی می توان با تخریب دیگران و بد جلو دادن چهره آنان، می شود واقعیت را از دید مردم فهیم و ملّت بزرگ ایران اسلامی پنهان کرد؟

کوچک‌زاده: ظریف با لحن تند حرف زد/ نوبت به که رسید، خبرنگاران وارد شدند

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: