تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۴ - ۰۰:۱۵ کد مطلب 57201

طهرانی مقدم به همه نشان داد که نباید لحظه ای با استکبار تعامل کرد

اگر مسئولی بر سر میزی نشسته است از برکت خون شهداست . اینکه عده ای حفظ و گرامی داشت یاد شهدا را از اولویت خود خارج کرده اند جای تعجب دارد.

به گزارش میدان 72، مراسم یادواره شهدای محله کاشانک تهران و شهید حسن طهرانی مقدم در مسجد والفجر برگزار می شود.

حامد ابوالفتحی مسئول برگزاری این مراسم ضمن اهمیت پاسداشت مقام شهدا گفت: شهدای 8 سال دفاع مقدس بزرگترین سرمایه خود یعنی جانشان را در راه امام راحل و انقلاب اسلامی پیشکش این خاک کردند. کم لطفی است اگر توانی داشته باشیم و در گرامیداشت کم کاری کنیم.

وی در خصوص برگزاری این مراسم در شمال تهران خاطر نشان کرد: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا در محله های شمال تهران رنگ و بوی دیگری دارد. اینکه مردم عطر جبهه را در فضای بالاشهر تهران استشمام می کنند اجر و قربی مضاعف دارد.

ابوالفتحی ضمن تمجید از مقام شهدا به ویژه شهید حسن طهرانی مقدم اذعان کرد: نابودی اسرائیل آرزوی شهید طهرانی مقدم بود. ایشان در راه مبارزه با استکبار به شهادت رسید. او به همگان نشان داد که نباید لحظه ای با استکبار جهانی و رژیم غاصب صهیونیسی تعامل کرد. طبق بیانات امام خامنه ای (مدظله العالی) مبارزه با اسرائیل وظیفه ماست.

مسئول برگزاری مراسم یادواره شهدای کاشانک و شهید طهرانی مقدم افزود: اگر مسئولی بر سر میزی نشسته است از برکت خون شهداست . اینکه عده ای حفظ و گرامی داشت یاد شهدا را از اولویت خود خارج کرده اند جای تعجب دارد.

وی همچنین در خصوص این مراسم تصریح کرد: این مراسم چهارشنبه مورخ 6 خرداد بعد از اذان مغرب در مسجد والفجر کاشانک و با سخنرانی آیت الله صدیقی، امام جمعه موقت تهران برگزار می شود. در این مراسم کربلایی احد قدمی به مداحی و صابر خراسانی به شعرخوانی می پردازند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: