تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۴ - ۱۰:۵۸ کد مطلب 57254

پروفسور برانکو کارش را بلد است/ به نتیجه بازی با الهلال امیدوارم

قائم مقام باشگاه پرسپولیس گفت: پروفسور برانکو کارش را بلد است و من به بازی مقابل الهلال و نتیجه آن امیدوارم.

به گزارش nejadfallahو به نقل از پرسپولیس نیوز :محمدحسین نژادفلاح در آستانه سفر تیم فوتبال پرسپولیس به عربستان گفت: در ابتدا باید گله‌ای از مسئولان فدراسیون فوتبال عربستان کرد چرا که کم‌لطفی کردند. البته اظهارنظرهای قبلی آنها این نوید را می‌داد اما فکر نمی‌کردیم که بخواهند تا این اندازه بخواهند تمرکز بازیکنان ما را به هم بریزند. اما متأسفانه کم‌کاری کردند. ما توقع داشتیم ویزاهایمان اینجا صادر شود اما متأسفانه این اتفاق نیفتاد.

وی ادامه داد: با توجه به سوابقی که از عربستانی‌ها سراغ داشتیم از مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا خواستیم که نماینده ویژه‌ای در فرودگاه داشته باشند و آنها هم قول دادند که ناظری را به فرودگاه ریاض بفرستند. می‌خواهیم بازیکنان آنجا اذیت نشوند.

قائم مقام باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: دلیلی نداشت که بخواهند در پرواز ما تأخیر ایجاد کنند، اما متأسفانه بیش از 3 ساعت پرواز ما تأخیر داشت و عامل این تأخیر و کم‌کاری مسئولان فدراسیون فوتبال عربستان هستند و به خاطر همین کم کاری وزارت امور خارجه با سازمان هواپیمایی عربستان دیرتر به توافق رسید، اما اینها کارهایی است که آنها انجام می‌دهند اما بازیکنان ما جنس عرب‌ها را می‌شناسند و هر وقت در زمین بازی کم می‌آورند با حاشیه‌سازی می‌خواهند کارها را پیش ببرند.

نژادفلاح درباره اینکه پرسپولیس سه‌شنبه شب در عربستان چه نتیجه‌ای را رقم می‌زند اظهار داشت: به نتیجه بسیار امیدوارم و امیدوارم خداوند لطفش را شامل ما کند و دعای خیر مردم هم پشت سر ماست و کادر فنی هم دقیقاً می‌داند چه کاری می‌خواهد انجام دهد و برنامه های متنوعی برای این بازی دارد و پروفسور برانکو کارش را بلد است و اینها دست به دست هم می‌دهند تا تیم دست پر به تهران برگردد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: