تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۵ - ۱۱:۲۷ کد مطلب 57550

پدیده جوان ایرانی مورد توجه فدراسیون جهانی

فدراسیون جهانی والیبال با انتشار مطلبی به شرایط پدیده جوان ایرانی پرداخت.

1049366_854به گزارش سرویس ورزشی میدان 72 و به نقل ازفارس، تیم ملی والیبال ایران پیش از آغاز مسابقات لیگ جهانی 2015 به مدت 14 روز اردوی تدارکاتی برگزاری کرد و طی آن 5 بازی دوستانه با تیم‌های جمهوری چک و فنلاند انجام داد. در این مسابقات دوستانه و تدارکاتی بوبان کواچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران شرایط تمام بازیکنان را زیر نظر گرفت تا بهترین‌ها را انتخاب کند.

کواچ در این بین نگاه ویژه‌ای هم به محمدجواد معنوی‌نژاد داشت؛ بازیکنی که در مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا همراه با تیم ملی ایران عنوان قهرمانی را کسب کرد و پس از آن راهی جمهوری چک شد تا در کنار سایر شاگردان بوبان قرار بگیرد.

بوبان کواچ در این خصوص اظهار داشت: اکثر بازیکنان تیمم پتانسیل بالایی دارند و می‌توانند در ترکیب 6 نفره و اصلی قرار بگیرند. بازیکنان جوان به دقت در بازی‌های دوستانه مورد تحلیل و ارزیابی قرار گرفتند. معنوی‌نژاد آخرین بازیکنی بود که به تیم اضافه شد، چون در مسابقات زیر 23 سال قهرمانی آسیا حضور داشت. من در بازی دوستانه برابر جمهوری چک تلاش کردم وی را به خوبی محک بزنم و به نظرم معنوی‌نژاد بازیکن خوبی است.

13940305000251_PhotoLتیم ایران بعد از بازی‌های دوستانه می‌خواهد لیگ جهانی 2015 را با 16 بازیکن آغاز کند و نخستین بازی‌اش را مقابل آمریکا انجام خواهد داد، تیمی که سال گذشته قهرمان شد. این سومین حضور ایران در لیگ جهانی است و حالا این تیم می‌خواهد نسبت به آخرین سال که چهارم شد پیشرفت داشته باشد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: