تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۵ - ۱۳:۳۰ کد مطلب 57606

مجموعه نمایش رادیویی «شهید بابایی» تولید شد

مجموعه نمایش رادیویی «شهید بابایی» به کارگردانی ایوب آقاخانی در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شد و به زودی پخش آن از رادیو نمایش آغاز می‌شود.

به گزارش میدان 72 به نقل از فارس ؛ «ایوب آقاخانی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس گفت: این نمایش رادیویی در 9 قسمت بر اساس خاطرات مکتوب دیگران از شهید بابایی تولید شده که هر قسمت از آن به یکی از خاطرات این اشخاص از ایشان می پردازد.

این کارگردان ادامه داد: در این نمایش ، فریدون محرابی ، نقش شهید بابایی ، که از 20 سالگی تا شهادت ایشان را در برمی گیرد را بازی می کند و مهین نثری در نقش مادر این شهید به ایفای نقش پرداخته اند. همچنین بهناز بستان دوست، بهرام ابراهیمی، عبدالعلی کمالی، محسن بهرامی، محمدرضا قلمبر، ناهید مسلمی ، علی اصغر دریایی و دیگر بازیگران اداره کل هنرهای نمایشی رادیو در این مجموعه بازی کرده اند.

این مجموعه به نویسندگی: یاسمن شکر گزار.هدی اربابی.سید میثم قاسمی نژاد.الهام رفیعی، تهیه کنندگی ژاله محمد علی، صدابرداری علی حاجی نوروزی، و افکتوری: نرگس موسی پور در رادیو نمایش تهیه و تولید شده است.

ایوب آقاخانی کارگردان این سریال نمایشی 31 اردیبهشت ماه در مراسم هشتمین جشن اردیبهشت تئاتر ایران که در پردیس تئاتر خاوران با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ، مدیرکل هنرهای نمایشی و معاون هنری وزیر ارشاد و بسیاری از هنرمندان ، مسوولین و اصحاب رسانه برگزار شد برای تولید یکی از موثرترین برنامه های رسانه ای حوزه تئاتر “دیالوگ ” مورد تجلیل قرار گرفت.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: