تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۵ - ۱۳:۴۶ کد مطلب 57622

به دام انداختن «پهپادهای آمریکایی»، موضوع سریال جدید تلویزیون

قائم مقام انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس گفت: قرار است که سریالی با موضوع فعالیت‌های ضدجاسوسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که به مقوله پهپاد و نشاندن این پهپاد و قصه های پیرامون آن می‌پردازد تولید شود.

به گزارش میدان 72 به نقل از تسنیم ، روح‌الله سهرابی قائم مقام انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم،‌ گفت: از دیگر آثار این انجمن با موضوعات غیرمرتبط با دفاع مقدس تولید سریال «کایدون» به کارگردانی مسعود آب‌پرور است که قرار است با موضوع امنیتی و ملی به تولید برسد.

وی افزود: «نفوذ» نام اولیه سریال مسعود آب‌پرور است که فیلمنامه اولیه را براساس آن نگارش کرد اما در ادامه به اسم «کایدون»‌ تغییر نام داد. این مجموعه قرار است که در 26 قسمت 45 دقیقه‌ای تولید شود.

سهرابی درباره موضوع این سریال گفت: «کایدون» موضوع فعالیت‌های ضدجاسوسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که به مقوله پهپاد و نشاندن این پهپاد و قصه های پیرامون آن می‌پردازد. این سریال یک «هوش سیاه» دیگر از مسعود آب‌پرور است که این کار تنها در موضوع آن متفاوت است. اگر تلویزیون برای ساخت این مجموعه همکاری کند با توجه به فیلمنامه جذاب آن، سربال مطلوب و تاثیرگذار دیگری را از مسعود آب پرور شاهد خواهیم بود.

سهرابی تصریح کرد: در حال حاضر فیلمنامه این سریال نگارش شده است و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس در حال رایزنی با رسانه ملی برای تایید فیلمنامه و جذب حمایت از آنهاست و هر زمانی‌ که مشارکت کننده آن مشخص شود تیم تولید آماده ست تا کار تولید را آغاز کند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: