تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۵ - ۱۸:۴۷ کد مطلب 57760

عصبانیت نماینده AFC از اقدام الاهلی‌ها

نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا از معطلی ۵ ساعته اعضای تیم نفت ایران در فرودگاه شهر جده عصبانی شده و از مدیران باشگاه الاهلی خواست در این مورد توضیح لازم را ارائه دهند.

AFC_Champions_League_crestبه گزارش سرویس ورزشی میدان 72 و به نقل از مهر، در جریان نشست خبری علیرضا منصوریان پیش از دیدار با الاهلی عربستان که عصر امروز سه‌شنبه برگزار شد، سرمربی تیم فوتبال نفت ایران اعلام کرد اشخاص پشت گیت فرودگاه نباید آنقدر توانمند باشند که بتوانند در روند رشد فوتبال آسیا تأثیر منفی بگذارند!

این صحبت منصوریان باعث شد نماینده AFC از معطلی ۵ ساعته اعضای تیم نفت عصبانی شده و از مدیران باشگاه الاهلی در این خصوص توضیح بخواهد.

همچنین در پایان نشست خبری، مسئول AFC و مدیران باشگاه الاهلی که تحت تاثیر صحبت‌های سرمربی نفت ایران قرار گرفته بودند، به دلجویی از وی پرداختند.

در دیدار رفت دو تیم و در شرایطی که نایب رئیس باشگاه الاهلی بدون ID کارت در ورزشگاه آزادی حاضر شده بود، علیرضا منصوریان در اقدامی کم سابقه و نادر در دنیای فوتبال حرفه‌ای، ID کارت خود را به وی اهدا کرد. در غیر اینصورت پلیس از حضور وی در رختکن الاهلی جلوگیری می‌کرد.

دیدار تیم‌های فوتبال الاهلی عربستان و نفت تهران در دور برگشت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ساعت ۲۲:۱۵ فردا چهارشنبه در ورزشگاه ملک عبدالله شهر جده برگزار می‌شود. دیدار رفت دو تیم با برتری یک بر صفر تیم فوتبال نفت تهران همراه شد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: