تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۶ - ۱۰:۴۹ کد مطلب 57843

تجلیل از 400 شهید در سالروز گرامی داشت

همزمان با سالروز میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان مراسمی به پاس تجلیل از 400 شهید جوان و نوجوان گردان های کمیل و حنظله لشکر 27 محمد رسول الله (ص) روز جمعه در لانه جاسوسی برگزار می شود.

به گزارش میدان 72 به نقل از ایرنا ، در این مراسم که با عنوان یادواره شهید ابراهیم هادی برگزار می شود، حامد زمانی به اجرای سرود های حماسی می پردازد وحجت الاسلام علیرضا پناهیان درباره این روز و جایگاه والای شهدای جوان سخنرانی می کند.

ستاد یادواره شهید ابراهیم هادی وابسته به گروه فرهنگی شهید هادی با دعوت از جوانان و نوجوانان برای حضور در این مراسم اعلام کرد: در روز بزرگداشت میلاد حضرت علی اکبر (ع) به عنوان روز جوان، به یاد بیش از 400 شهید جوان و نوجوان گردان های کمیل و حنظله و شهید ابراهیم هادی خواهیم بود.

در این مراسم مهدی رمضانی و محمد احمدیان به ذکر خاطرات و روایتگری درباره حماسه شهدای گردان های کمیل و حنظله در منطقه عملیاتی فکه می پردازند و از خانواده های شهدا و همرزمان این گردان ها تجلیل می شود.

کتاب «سلام بر ابراهیم» که درباره شخصیت و زندگی سراسر خاطره شهید ابراهیم هادی توسط گروه فرهنگی هادی به چاپ رسیده با 68 بار تجدید چاپ به عنوان یکی از پرفروش ترین آثار دفاع مقدس در این مراسم به مخاطبان و شرکت کنندگان اهدا خواهد شد.

معاونت فاوای بسیج، شهرداری تهران، متروی تهران، بسیج صدا و سیما، بسیج دانشجویی، ستاد راهیان نور، سپاه محمد رسول الله(ص)، جهاد دانشگاهی، شبکه افق، گروه فرهنگی شهید هادی و کانون راه شهدا از حامیان برگزاری این یادواره و مراسم بزرگداشت روز جوان هستند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: