تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۶ - ۱۳:۵۳ کد مطلب 57883

پخش زنده همایش بین المللی فقه و قانون

رادیو معارف دومین همایش بین المللی فقه و قانون را به صورت زنده پخش می کند.

به گزارش میدان 72 به نقل از ایرنا ، دومین همایش بین المللی فقه و قانون با موضوع رابطه اخلاق و قانون با نگاه فقهی از فردا (پنج شنبه) به مدت 2 روز در سالن همایش های مرکز فقهی ائمه اطهار قم برگزار می شود که مراسم گشایش و پایانی آن به صورت زنده از این رادیو پخش می شود.

در این کنفرانس بین المللی که به همت مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامی برگزار می شود، شخصیت هایی از کشورهای مختلف از جمله روسیه، ترکیه، عمان، لبنان، عراق، مغرب، اندونزی، مصر، تونس و همچنین اساتید، طلاب، فضلاء و دانشجویان، نخبگان و اهل علم کشورمان حضور خواهند داشت.

مراسم گشایش دومین همایش بین المللی فقه و قانون از ساعت 17 تا 20 پنج شنبه هفتم خرداد و مراسم پایانی این همایش بعد از نماز مغرب و عشاء جمعه هشتم خرداد به صورت زنده از رادیو معارف پخش می شود.

* شاخص های مدیریتی امام خمینی(ره)

رادیو معارف در آستانه ایام ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با پخش برنامه «تدبیر» به تبیین شاخص های مدیریتی حضرت امام خمینی(ره) می پردازد.

در این برنامه لطف الله فروزنده عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس، شیوه زندگی حضرت امام (ره) را با تاکید بر اصول اخلاقی، علمی و معرفتی تبیین می کند.

تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری خاطراتی را از مصادیق اصول مدیریتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران بیان می کنند.

ویژه برنامه «تدبیر» کاری از گروه خبر معارفی و اطلاع رسانی رادیو معارف است که تا 14خرداد همه روزه از ساعت 17 پخش می شود.

* رواق معرفت روی موج معارف

مخاطبان رادیو معارف در برنامه «رواق معرفت» با مبانی تقابل جامعه مدنی غرب و جامعه اسلامی آشنا می شوند.

در این برنامه حجت الاسلام عبدالله محمدی استاد حوزه و دانشگاه و کارشناس حکمت و فلسفه ضمن تبیین مبانی تقابل جامعه مدنی غرب و جامعه اسلامی، نسبت جامعه مدنی با تساهل و تسامح و همچنین موضوع حجاب و جامعه مدنی را بررسی می کند.

برنامه رواق معرفت کاری گروه فقه و اندیشه رادیو معارف است که جمعه ها از ساعت 15 و 30 دقیقه پخش می شود.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: