تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۶ - ۱۵:۰۵ کد مطلب 57908

دانش آموختگان جامعه المصطفی العالمیه به مقام امام راحل ادای احترام کردند

جمعی از دانش آموختگان جامعه المصطفی العالمیه از50 کشور جهان با حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره)نسبت به مقام شامخ بنیانگذار جمهوری اسلامی ادای احترام کردند.

به گزارش میدان 72 به نقل از ایرنا ، دانش آموختگان جامعه المصطفی العالمیه روز چهارشنبه با حضور در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و نثار تاج گل و خواندن فاتحه با آرمان های بلند امام راحل تجدید میثاق کردند.

بر اساس این گزارش این دانش آموختگان همچنین یاد و خاطرهمسرمکرمه حضرت امام راحل و دو یادگارش را با قرائت فاتحه گرامی داشته و از خداوند منان علو درجات را برای آنها درخواست کردند.

جامعه المصطفی العالمیه نهادی آموزشی، پژوهشی با زیر مجموعه های بزرگ داخلی و خارجی در شهر قم است که در علوم اسلامی و انسانی برای متقاضیان غیر ایرانی تحصیل در این علوم ایجاد شده است.

دانشگاه مجازی المصطفی یکی از زیر مجموعه های این دانشگاه است که به صورت اینترنتی فعالیت کرده و از دانشجویان غیر ایرانی ثبت نام می کند.

این دانشگاه در سه رشته علوم قرآن و حدیث به زبان فارسی، انگلیسی، عربی، اردو در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد، تفسیر و علوم قرآن به زبان فارسی و عربی در سطح کارشناسی ارشد، فقه الشریعه به زبان فارسی و عربی در سطح کارشناسی و زبان فارسی در سطح کارشناسی دانشجو می پذیرد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: