تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۶ - ۱۵:۳۹ کد مطلب 57948

برپایی کاروان روایت مقاومت برای فتح ارتفاعات فردو با شعار «اجازه نمی‌دهیم»

کاروان روایت مقاومت برای فتح ارتفاعات فردو با شعار «اجازه نمی‌دهیم» با حضور حاج حسین یکتا و حجت‌الاسلام آقا مرتضی آقاتهرانی برپا می‌شود.

به گزارش میدان 72 به نقل از فارس، جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با همکاری موسسات فرهنگی و تشکل‌های دانشجویی کاروان روایت مقاومت با محوریت فردو و ارتفاعات این منطقه را برگزار می‌کند.

اولین کاروان کویرنوردی و کوه‌پیمایی روایت مقاومت، محور فردو، با هدف حمایت از خطوط قرمز مقام معظم رهبری در مذاکرات هسته‌ای و با حضور فعالان فرهنگی و تمامی دغدغه‌مندان به روند نگران‌کننده و تحقیرآمیز مذاکرات هسته‌ای و با شعار «اجازه نمی‌دهیم» در پایان این هفته برگزار می‌شود.

زیارت حرم کریمه اهل‌بیت(ع)، حضور در مسجد مقدس جمکران، صعود به ارتفاعات یوسف و قرائت دعای عهد، توجیه ارتفاعات فردو، روایت‌ هسته‌ای بر ارتفاع فدات و دیدار با علماء از مهم‌ترین برنامه‌های این کاروان است.

اولین کاروان کویرنوردی و کوه‌پیمایی روایت مقاومت، محور فردو، محصول طراحی مفهومی حلقه پویه مدرسه شیعی وتر و اجرای میدانی باشگاه مخاطبان مؤسسه فرهنگی طلوع حق است که ذیل برنامه یادمان مقاومت هسته‌ای در ارتفاعات فردو انجام می‌شود.

شروع حرکت پنج‌شنبه ساعت 17 از تهران (چهارراه ولیعصر) و بازگشت ظهر جمعه از قم خواهد بود. هماهنگی‌های لازم جهت ایاب و ذهاب، غذا و اسکان شب انجام شده و جزئیات برنامه به ثبت‌نام کنندگان اعلام خواهد شد.

محل اسکان شب حوالی مسجد جمکران بوده و حاج حسین یکتا و حجت‌الاسلام آقا مرتضی آقاتهرانی و تنی چند از شخصیت‌های انقلابی در جمع کوه‌پیمایان و مدافعان دستاوردهای هسته‌ای و معترضان به روند مذاکرات صحبت خواهند کرد.

متقاضیان جهت ثبت‌نام و شرکت در این برنامه باید به سایت موسسه طلوع به نشانی toluehagh.ir مراجعه کنند و آخرین مهلت ثبت نام پنجشنبه 7 خرداد ساعت 8 صبح خواهد و جهت تماس و یا ارسال نظرات شماره 09190132580 در نظر گرفته شده است.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: