تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۶ - ۱۶:۴۶ کد مطلب 57980

ماشین هایی که افراد معروف جهان سوار می شوند!

برخلاف آن چه که اکثر مردم فکر می کنند، همه افراد معروف، موفق، و ثروتمند جهان لزوما ماشین های گران قیمتی ندارند. شاید از شنیدن این موضوع تعجب کنید که قیمت ماشین های برخی از این میلیونرها از قیمت یک پراید هم کمتر است!

اگر شما هم جزو افرادی هستید که فکر می کنید همه مدیران موفق و افراد معروف سراسر جهان از ماشین های لوکس و گران قیمت استفاده می کنند، این مقاله را تا انتها بخوانید. میلیونر ها یا به بیان بهتر میلیاردرهایی نیز وجود دارند که قیمت خودرو آن ها از 5 میلیون تومان هم تجاوز نمی کند!

  • ارزان ترین خودرو این لیست متعلق است به اینگوارد کامپارد (Ingvard Kamprad) است. وی موسس شرکت معروف Ikea است و بر اساس گزارش نشریه فوربز مجموع دارایی وی به بیش از 93 هزار میلیارد تومان (28 میلیارد دلار) می رسد! وی یکی از سر به زیر ترین میلیاردرهای جهان است و خودروی سواری آن یک ولوو 240 مدل 1993 است که بیشتر از 5 میلیون تومان ارزش ندارد!

میلیاردرهای متواضع - ماشین 5 میلیونی - ماشین های افراد مشهور و معروف جهان


 

  • بر اساس آخرین لیست مجله فوربز (Forbes)، در حال حاضر کارلوس اسلیم هلو (Carlos Slim Helu)مکزیکی ثروتمند ترین مرد جهان است. اتوموبیل سواری او یک بنتلی کانتیننتال است.

ماشین های افراد معروف - کارلوس اسلیم هلو - ثروتمند ترین مرد جهان


 

  • خسیس بودن مارک زاکربرگ (Mark Zuckerberg) موسس و مالک اصلی سایت فیسبوک، بر کسی پوشیده نیست. وی یکی از ارزان قیمت ترین خودروهای موجود در لیست را سوار می شود: یکآکورا TSX کاملا معمولی!
ماشین های افراد معروف - ماشین مارک زاکربرگ - ماشین موسس فیسبوک

 


  • در لیست مجله فوربز موکش آمبانی (Mukesh Ambani) ثروتمند ترین مرد کشور هندوستان است که مجموع دارایی او به بیش از 73 هزار میلیارد تومان (22.3 میلیارد دلار) می رسد! وی تعدادی از لوکس ترین و گران قیمت ترین خودروهای سواری جهان را برای خود برگزیده است که از این میان می توان بهمرسدس بنز میباخ 62 (Maybach 62)، مرسدس بنز کلاس اس (S-Class)، و مرسدس بنزSL500 اشاره کرد.
ماشین هایی که افراد معروف سراسر جهان سوار می شوند! - موکش آمبانی - مرسدس میباخ

 

  • کارخانه دار معروف آنیل آمبانی (Anil Ambani) ماشینی سوار می شود که با شخصیت وی سازگاری کاملی دارد. او صاحب یک لامبورگینی گالاردو است که صفر تا صد را تنها در 4.1 ثانیه طی می کند و ماکزیمم سرعت آن به 325 کیلومتر بر ساعت می رسد.
ماشین هایی که افراد معروف سراسر جهان سوار می شوند! - آنیل آمبانی - لامبورگینی گالاردو

 

  • خودروی سواری بیل گیتس (Bill Gates) موسس شرکت مایکروسافت یک پورشه 959 کوپه است که فقط 230 عدد از آن در سراسر جهان وجود دارد.
ماشین بیل گیتس - ماشین مدیرعامل مایکروسافت - پورشه 959 کوپه

 

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: