تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۶ - ۲۰:۰۸ کد مطلب 58032

«هوای خنک» عید فطر روی آنتن می‌رود

فیلم تلویزیونی «هوای خنک» با محوریت روحانیت همزمان با روز عید فطر روی آنتن می‌رود.

به گزارش میدان 72 به نقل از ایکنا ، تصویربرداری فیلم تلویزیونی «هوای خنک» به پایان رسید. این فیلم هم اکنون مراحل فنی را پشت سر می‌گذارد تا به محض آماده شدن از یکی از شبکه‌های سیما روی آنتن برود، البته احتمال داده می‌شود در صورت مهیا شدن شرایط ساخت این فیلم تلویزیونی، عید سعید فطر روی آنتن شبکه افق برود.

تهیه‌کنندگی و کارگردانی این کار را محمد قانع فرد برعهده دارد. داستان این فیلم بر اساس طرحی از مهدی علی میرزایی نوشته شده که نگارش فیلمنامه آن را مهدی شیرزاد و مهدی کیا برعهده داشته و فهیمه سلیمانی نیز به عنوان بازنویس فیلمنامه با ما همکاری داشته‌اند.

در ادامه این خبر آمده است که فیلم تلویزیونی «هوای خنک» اولین فیلم بلند خانه فیلم داستانی انقلاب اسلامی است که به مسئله توبه و استغفار می‌پردازد. امید است که این فیلم بتواند به عنوان اثری مذهبی با مخاطبان بسیاری ارتباط برقرار کند. نرگس محمدی، افشین سنگ چاپ، هادی دیباجی، میثاق جمشیدی، بیوک میرزایی و رضا بنفشه‌خواه از بازیگران اصلی فیلم «هوای خنک» هستند.

در خلاصه داستان فیلم تلویزیونی «هوای خنک» آمده است: «داستان این فیلم در مورد روحانی جوانی به‌نام سلمان است که برای اولین بار قرار است به منبر رفته و سخنرانی کند، اما این اتفاق مصادف می‌شود با مراسم ختم دزدی به‌نام تیمور و … »

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: