تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۹ - ۰۷:۲۰ کد مطلب 58382

واکنش تاریخ دان برجسته کشورمان به تخریب های اخیر برخی رسانه ها؛

لجن مال کردن گذشتگان کار درستی نیست/ با بی غیرتی از احمدی نژاد بدگویی می کنند

خیلی ها از برکت سفره ی احمدی نژاد برخوردار شدند ولی در نهایت بی غیرتی در رسانه ها بدگویی کردند، این بدگویی ها و حملاتی که به آقای احمدی نژاد می شود هر انسان منصفی را ناراحت می کند.

به گزارش سرویس سیاسی میدان ۷۲، خسرو معتضد تاریخ دان، روزنامه نگار و کارشناس برجسته ی برنامه های رادیو و تلویزیون در مصاحبه با میدان ۷۲ در واکنش به تخریب های اخیر برخی رسانه ها اظهار داشت:” خیلی ها از برکت سفره ی احمدی نژاد برخوردار شدند ولی در نهایت بی غیرتی در رسانه ها بدگویی کردند، این بدگویی ها و حملاتی که به آقای احمدی نژاد می شود هر انسان منصفی را ناراحت می کند.”

وی در ادامه بیان داشت:” این حملاتی که به احمدی نژاد می شود بی انصاف گونه است، می گویند در این ۸ ساله هیچ کاری نکرده و رحیمی را که آقای احمدی نژاد در مساله او نقشی نداشته به رخ اش می کشند. این مطبوعات یک جوی درست می کنند که انگار همه چیز تقصیر احمدی نژاد است. در همین قضیه بازجویی و مصاحبه از دانشمندان هسته ای کشورمان با وجود تکذیب دفتر دکتر احمدی نژاد دوباره این مساله را دنبال کرده و تیترهای مغرضانه می زنند.”

خسرو معتضد

 

این مورخ برجسته و بنام کشورمان با اشاره به رفتار برخی رسانه ها اظهار داشت:” اینطور لجن مال کردن گذشتگان کار درستی نیست، هرکسی که در این مملکت رئیس جمهور می شود سعی می کنند انگی بچسبانند. آقای احمدی نژاد که مورد تایید رهبری است و خود ایشان فرمودند که نظر ایشان به نظر من نزدیک تر است. اتفاقاتی هم که افتاده در هر کشوری می افتد. دزدی می شود، اختلاس می شود، در هر مملکتی اتفاق می افتد و نمی شود به گردن یک نفر انداخت. نقطه ی قوت آقای احمدی نژاد حمایت از قشر مستضعف و محروم بود. من دوبار به شهرک پردیس رفتم، همه ی مردم از داشتن مسکن مهر خوشحال و راضی بودند. مردم می گفتند ما زیر سقف خانه ی خودمان می نشینیم و دیگر اجاره نمی دهیم.” 

وی در پایان با انتقاد شدید از روزنامه و رسانه ها، سکوت در مقابل این تخریب ها را صلاح ندانسته و گفت:” من به عنوان یک روزنامه نگار می گویم که این جو بد تخریب و بدگویی باید شکسته شود. نباید گذاشته شود که این تهمت ها و توهین ها براحتی انجام شود. رسانه ها می خواهند از احمدی نژاد چهره ی بدی برای مردم نشان دهند.

 1. حسن :
  آیا موافقید؟ Thumb up 18 Thumb down 2

  سلام جرم آقای احمدی نژاد باز کردن صحیفه نور امام راحل و عمل کردن به اولین جمله آن بود” این انقلاب متعلق به مردم پابرهنه و کوخ نشینان است” و میخواست به جمله دوم عمل کند “نگذارید انقلاب به دست نااهلان و نا محرمان بیفتد”که فتنه ۸۸ راه افتاد و اتهام پشت اتهام.و این نشان میدهد فقط مقام معظم رهبری یارای عمل به سیره امام راحل که همان سیره معصومین است دارند و هنوز خواص به بلوغ فهم آن نرسیده اند و به همین منظور آقای احمدی نژاد را به ظاهر له کردند.

 2. حسين :
  آیا موافقید؟ Thumb up 15 Thumb down 3

  زنده باد احمدی نژاد

 3. بنده خدای علی/مقداد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 7 Thumb down 9

  تنهاحرف درستت همینه که خیلی ها ازبرکت سفره احمدی نژادبهره مند شدند.(برخی غارت وچپاول کردند).بجای آنکه انگ بی غیرتی به برخی افرادبزنی لطفا سکوت کن.کسی ازتوتوقع تحلیل واظهارنظرنداره. کتابتو بخون وکتابتو چاپ کن.
  ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست/رض خود میبری وزحمت ما میداری

 4. بنده خدای علی/مقداد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 1

  فرهاد!!!!!
  ۱-آره مطمئنم که بنده خدای علی هستم
  ۲-یه مثل ایرانی میگه
  ۳-به همین خیال باش

 5. محمد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 12 Thumb down 4

  درود بر جناب معتضد ،در حالیکه بسیاری از اقایان با بردن آبروی احمدی نژاد به نان و نوا میرسند و به این کار کثیف خود افتخار هم میکنند آقای معتضد شجاعانه حق را بازگو میکند.

 6. مهدی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 3

  با خاک پاشیدن به خورشید نمیشه اونو خاموش کرد …
  این تصور ابلهانه ایست (کوچک شدن بزرگان)بگذار با این نادانی در جهل بمانند …
  ما دکتر رو دوست داریم و در قلب مردم مظلوم ایران جای داره اگر سنت های کاری او بد بود بعضی ها امروز تلاش در این نداشتند که برای پیشبرد اهداف خود را شبیه به او کنند.

 7. میم :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  جناب آقای معتضد ، هرودت زمان !

  تاریخ خاصیت تکرار شوندگی دارد …

  گفتا که «کرا کشتی تا کشته شدی زار؟

  تا باز که او را بکشد آنکه تو را کشت؟»

  انگشت مکن رنجه به در کوفتن کس

  تا کس نکند رنجه به در کوفتنت مشت

  بگم بگم ها کار دست این آدم داد !

  افتاد ؟

 8. معلم :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  جناب آقای معتضد ، مورخ … !

  تاریخ خاصیت تکرار شوندگی دارد …

  گفتا که «کرا کشتی تا کشته شدی زار؟

  تا باز که او را بکشد آنکه تو را کشت؟»

  انگشت مکن رنجه به در کوفتن کس

  تا کس نکند رنجه به در کوفتنت مشت

  بگم بگم ها کار دست این آدم داد !

  افتاد ؟

 9. اسماعیل :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 1

  متاسفانه محمود قاب دل محرومان را می کوبند حالا مردم در فقر هستند از بدبختی طلاق زیاد شده پول ندارند هیچکس گوش شنوا ندارد من با پول یارانه او زندگی می کنم

 10. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  جناب معتصد مطالبی که در امید جوان بیان میکنید ۱۸۰ درجه با این صحبت ها فزق داره.
  لطفاً با خودتون رو راست باشید

 11. ارسلان :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  سلام بر ملت نیمی عاقل نیمی باری به هر جهت… بله درسته انصاف چیزه عجیبیست که خیلی ها که ادعای پاکی داشتند درباره دولت نهم و دهم رعایت نکردن تا چه برسه به حزب باد

 12. بهرام :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  ماهمچنان منتظرطوفانیم

 13. معرفت :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 2

  اخیرا یکی از خودشان گفت : احمدی نژاد یک فرد نیست بلکه یک خط فکری است . اما نگفت آیا هاشمی در اندازه یک نقطه میتواند باشد ؟ البته اگر در این اندازه هم بود از او یک ذایره میساختند

 14. مدیرجهانی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  این بابارو ازرو صفحتون بردارین.خسته شدیم.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: