تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۰ - ۱۱:۱۸ کد مطلب 58642

دفاعیه در شجاعت جناب کوچک زاده

تخریبهای اخیر علیه شخصیت مبارز و انقلابی جناب کوچک زاده، ما را بر آن داشت تا دفاعی در حد وسع خود از ایشان داشته باشیم. به امید آنکه، آنچه در ادامه می آید، مصداق «کُن للِظّالِمِ خَصماً وَ لِلمَظلومِ عَونا» باشد.

میدان 72/ سپهر راهی: تخریبهای اخیر علیه شخصیت مبارز و انقلابی جناب کوچک زاده، ما را بر آن داشت تا دفاعی در حد وسع خود از ایشان داشته باشیم. به امید آنکه، آنچه در ادامه می آید، مصداق «کُن للِظّالِمِ خَصماً وَ لِلمَظلومِ عَونا» باشد.

جناب آقای مهدی کوچک زاده

نماینده محترم مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم

شنیدیم آنچه را باید از زبان معاندین و منافقین داخلی درباره شما می شنیدیم. شنیدیم که خائن خواندن هیئت مذاکره کننده را اختلاف افکنی نامیدند و سخن حقی را که بر زبان جاری کردید تخطئه کرده و یا به سخره گرفتند.

خواستم بنویسم که عجیب شجاعید. شجاعت شما در دفاع از رئیس جمهور سابق یک طرف و در انتقاد از دولت فعلی در سویی دیگر.

حال دفاعیاتی که (البته به حق) از رئیس جمهور سابق تا کنون نمودید (که نشان از عمق بصیرت حضرت عالی دارد) به کنار، که آنها هم در جای خود قابل تقدیر و تشکر اند، بحث من موضوعی است که در کلمات ابتدائی این نامه عنوان کردم.

هیئت مذاکره کننده ای که دو سال تمام است کاملا با رویکردی خوشبینانه با طرف غربی مذاکره می کند در حالی که رهبر انقلاب سه سال پی در پی از خوش بین نبودن خود نسبت به فرجام آن سخن گفتند، هیئت مذاکره کننده ای که به قدرتی اعتماد کرده است که رهبری عزیز بارها از نا معتمد بودن آن سخن گفتند، هیئت مذاکره کننده ای که دو سال تمام ، به دو توافق بی پایه و نا مطمئن، دل خوش کرده است در حالی که رهبر انقلاب صراحتا امکان حل معضلات داخلی را از طریق توافقات ژنو و لوزان رد و انکار کردند و در آخر هیئت مذاکره کننده ای از پذیرش پروتکلی سخن کرده است که رهبری علناً مفاد آن را خلاف عزت ملی اعلام کردند، هنوز طنین این عبارات رهبری در گوشمان هست که فرمودند:

« تئوریزه کردن سازش مقابل زورگویان، خیانت است » [ در دیدار رئیس و نمایندگان مجلس، 4خرداد93]

که الحق عمل آنان که راه سازش با شیطان بزرگ را تحت عناوینی چون، «تعامل سازنده»، «صلح با دشمنان»، «رها کردن کشور از انزوا» و همچنین از طریق تحریف حادثه تاریخ ساز کربلا، تئوریزه کردند مصداق کلام صریح رهبری در دیدار با نمایندگان است.

در پایان بابت تمامی زحمات و فشارهایی که در دفاع از دولت سابق و درانتقاد از دولت حاضر تا کنون متحمل شده اید، به شما خسته نباشید عرض می کنم که بی شک الگوی کامل بصیرت و شجاعت و شجاع تر از تمامی مدعیان پایداری در مجلس هستید که هیچ چیز به اندازه این جمله شما اثبات گر این مدعا نیست:

« کاش عده ای صادقانه بگویند که امام (ره) را قبول نداریم! »
در پناه حضرت ولی عصر

ارادتمند شما: سپهر راهی

9خرداد1394

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: