تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۱ - ۲۱:۲۸ کد مطلب 58807

تمسخر آیت الله جنتی توسط فرمانداران وزارت کشور اصولگرا

در جریان همایش فرمانداران و استانداران دولت روحانی ایت الله جنتی بارها توسط فرمانداران و استانداران مورد تمسخر و توهین قرار گرفت.

به گزارش سرویس سیاسی میدان 72،  یکی از بد اخلاقی‌های سیاسی که این روزها کمتر رسانه ای به آن پرداخت مربوط به حواشی سخنرانی دبیر شورای نگهبان در همایش سراسری فرمانداران کشور است. در این همایش هنگامی که آیت الله جنتی پیرامون مسائل مربوط به فتنه 88 و انرژی هسته ای صحبت می کند برخی فرمانداران حاضر که خود مجری قانون در شهرستان هایشان هستند اقدام به قطع کردن سخنرانی آیت الله جنتی به شکل زننده ای می کنند.
فایل صوتی این سخنرانی و توهین استانداران به ایت الله جنتی امروز در خبر رادیو پخش گردید.

گفتنی است که رسانه ها اصلاح طلب مدعی هستند که بدنه وزارت کشور و مسئولینش همراه با انها نیستند.

آیا افرادی که سفیران دولت در استان ها و شهرستان های کشور هستند، نباید نسبت به بدیهیات اخلاقی و سیاسی توجیه باشند؟! کسانی که به خاطر انتقادات در جلسات دانشجویی به برخی مسئولین، زمین و زمان را به هم می دوزند و در مورد قائله قم و شیراز یادداشت ها می نویسند و فریاد وا اسلاما سر می دهند، اکنون که به یکی از مسئولین رده بالا و حساس نظام توهین آشکار می شود، چرا خاموشند؟ به نظر می رسد این موضوع بایستی سریعا در دستور کار نهادهای نظارتی قرار گیرد و با خاطیان آن برخورد شود.نباید به راحتی از اتفاق نامیمون همایش فرمانداران عبور کرد، چرا که در صورت عدم برخورد مکفی با چنین رفتارهای زننده مشخص نیست بی حرمتی بعدی کجا خواهد بود و تیرش چه کسی را نشانه خواهد رفت!

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: