تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۲ - ۱۲:۲۴ کد مطلب 58835

پیوند عمیق ملت با ولایت

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از حضور مردم در مراسم روزهای چهاردهم و پانزدهم خرداد ویژه سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و یادبود شهدای 15 خرداد به عنوان پیوند عمیق ملت با ولایت یاد کرد.

به گزارش میدان 72 به نقل از ایرنا، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه ای فرارسیدن نیمه شعبان و سالروز میلاد حضرت مهدی (عج) را به تمامی منتظران حضرتش تبریک گفت و از ملت ایران دعوت کرد تا در مراسم بیست و ششمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و مراسم پنجاه و دومین سالگرد قیام 15 خرداد، با امام شهدا و شهیدان تجدید میثاق و با مقام عظمای ولایت تجدیدعهد کنند.

در این اطلاعیه آمده است: قیام خونین یوم الله پانزدهم خرداد، سرآغازی بر پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن ماه 1357 بود که باعث تسریع در روند شکل گیری مبارزات و انقلاب اسلامی به رهبری و مرجعیت امام راحل عظیم الشان شد.

این شورا از حضرت امام خمینی (ره) به عنوان حقیقتی همیشه جاودان و خاموش نشدنی یاد کرد که با زلال اندیشه های پاک و نورانی اش و هدایت های داهیانه خود پایه گذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شد؛ به طوری که به فرموده مقام معظم رهبری، این انقلاب بی نام خمینی(ره) در هیچ کجای جهان شناخته شده نیست.

در بخشی از این اطلاعیه آمده است: امسال در ایام شعبان و هنگامه طلوع میلاد حضرت قائم(عج)، ایران اسلامی پرشورتر از هر سال، مهیای برگزاری آزمونی بزرگ در خلق حماسه حضور و میثاق ملی با آرمان های والای انقلاب اسلامی در کنار مرقد مطهر آن حضرت در روز پنج شنبه 14 خرداد می شود.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی افزود: مردم ایران ضمن بهره مندی از بیانات ارزشمند و راهگشای رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، بار دیگر ضمن تکریم از مقام شامخ و رفیع آن روح بلند دوران با آرمان های سترگ و اندیشه های تابناک ایشان پیوندی دوباره می زنند.

بر اساس این گزارش، ملت ایران در فردای مراسم بزرگداشت امام راحل، در پنجاه و دومین سالگرد قیام خونین یوم الله 15 خرداد، سند پایبندی خود را به راه، اندیشه و نهضت عظیم خمینی کبیر (ره) به نمایش گذاشته و میثاقی مجدد با امام و رهبری بسته و پیوند ناگسستنی میان امت و امام را به اثبات می رسانند.

این مراسم در تمامی استان های کشور و در تهران روز جمعه 15 خرداد در گلزار شهدای قیام 15 خرداد واقع در بعد از سه راه افسریه، بزرگراه امام رضا (ع)بعد از میدان ثامن الحجج (میدان آقانور سابق) از ساعت 17 تا 19 برگزار می شود.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: