تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۲ - ۲۰:۳۲ کد مطلب 58860

بازگشت احمدی نژاد، چگونه؟

پیروزى عالیجناب برخى را از خواب غفلت بیدار کرد، گرچه که برخى نیز همچنان در این خواب خرگوشى به سر مى برند اما کسانى که بیدار شده اند، بدون هیچ تدبیرى به یکباره خواستار بازگشت احمدى نژاد و حضور در انتخابات دوازدهم ریاست جمهورى شدند.

میدان 72/علی: دیدار مختار ثقفى با عموى امام سجاد(ع)، یک تقاضا از سوى مختار ثقفى براى ملاقات با امام سجاد با هدف دعوت مجدد از امام سجاد(ع) براى سفر دوباره به کوفه در پى داشت. اما پاسخى که مختار دریافت کرد جاى تأمل فراوان و عبرت بسیار دارد. ” شما چگونه مریدى هستى که ما را یک بار دیگر به قتلگاه دعوت مى کنى؟ چگونه خود را شیعه و پیرو على مى دانى و چنین پیشنهادى را به ما مى دهى؟ تو واقعا قصد یارى ما را دارى؟ “.
گرچه که مختار نیت خوبى از این دعوت داشت، اما به ماهیت پنهان دعوتنامه خود واقف نبود. تنها ماندن و در نهایت شهادت مختار در کوفه حاکى از تحلیل غلط مختار از اوضاع کوفه داشت که چنین درخواستى از امام سجاد(ع) داشت. در سال پایانى دولت نهم در بین بخشى از اصولگرایان و احزاب کارگزاران و اصلاح طلبان ، یک جبهه متحد برعلیه دکتر محمود احمدى نژاد شکل گرفت. تلاشهاى این جبهه ها در انتخابات دهم ناکام ماند. در دولت دهم بخش بزرگى از اصولگرایان هم وارد میدان شده و به خط عالیجناب پیوستند تا با هر دسیسه اى ، احمدى نژاد را از میان بردارند.
در این میان جناب عالیجناب کلید واژه رئیس جمهور منحرف را بکار برد و سپس کلید واژه جریان (موهوم) انحرافى به سرعت جو رسانه ها و تریبون هاى سیاسى را به خود اختصاص داد. و بدین ترتیب براساس منحرف بودن احمدى نژاد و مشائى ، انواع افتراها و اهانت ها به سمت دولت سرازیر شد.
این افتراها، فضاى سیاسى جامعه را آلوده، و تشخیص حق و باطل را دشوار کرد.
اما آنچه که وضعیت احمدى نژاد را بغرنج تر مى کرد، تنها ماندن در میدان مبارزه بود. در این میان بسیارى از دوستان دچار شک و تردید شده بودند. اما این جدال در نهایت منجر به پیروزى گزینه مورد نظر جناب عالیجناب در انتخابات یازدهم شد. پیروزى عالیجناب برخى را از خواب غفلت بیدار کرد، گرچه که برخى نیز همچنان در این خواب خرگوشى به سر مى برند اما کسانى که بیدار شده اند، بدون هیچ تدبیرى به یکباره خواستار بازگشت احمدى نژاد و حضور در انتخابات دوازدهم ریاست جمهورى شدند. این خواسته به منزله کشاندن احمدى نژاد به همان گردابیست که در آن احمدى نژاد را، در سایه سکوت دوستانش ، تا مرز جنون پیش بردند. پاسخى که به مختار ثقفى داده شد، مناسب تقاضاها براى بازگشت احمدى نژاد است. با وجود اینکه فدا شدن براى اسلام و نوکرى براى جمهورى اسلامى و ملت ایران از ویژه گی هاى احمدى نژاد است،خوب است ما هم کمى حیا به خرج داده و خجالت بکشیم.
شرایط وخیم بیدارى نشان مى دهد احمدى نژاد در صورت بازگشت، براى انتخاب معاون اول و سایر معاونان خود همچون گذشته باید از حسین شریعتمدارى مدیر مسئول روزنامه کیهان اجازه بگیرد، اعمال و گفتارش را با آقای مصباح و آقای جنتى هماهنگ کند و دستورات عالیجناب را اجرا کند تا آتشفشان درون سینه هاى سوزان به راه نیافتد. تقاضا براى بازگشت احمدى نژاد بدون بوجود آوردن شرایط لازم نشان مى دهد احمدى نژادیها در وضعیت گیجى ناشى از سیلى بزرگ نتیجه انتخابات یازدهم به سر مى برند و مخالفتها با آمدن احمدى نژاد در طیف اصولگرایان و متدینین نشان مى دهد تنها بروز یک فتنه آنها را از خواب غفلت بیدار خواهد کرد. وضعیت کنونى نشان مى دهد میدان براى افرادی همچون جلیلى و قالیباف، با پشتوانه آیت الله مصباح و آیت الله جنتى باز است تا حضور خود را مقدم بر حصول نتیجه براى اسلام و انقلاب اسلامى بدانند !!! و حسن روحانى در کنار تیم کارگزار و اصلاح طلبش را به احمدى نژاد و مشائى ترجیح دهند تا عرصه خدمتگذارى و پیشبرد اهداف انقلاب اسلامى به بازى سیاست بزرگان تبدیل شود و برخى از مردم متدین نیز دلخوش باشند که دوستدار و طرفدار این آیات عظام جنتى ، مصباح و هاشمى هستند و از این طریق توشه اى براى آخرت خود جمع آورى مى کنند.
” گرچه که خداوند پاسدار حرمت خون شهیدان است اما این پاسدارى در وهله نخست روى دوش ماست.”
باید نظاره گر بود تا شاید آثار این گره ، یک موج بیدارى را در جامعه بوجود بیاورد.
” یا حسین شهید ”
” على “

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: