تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۲ - ۲۱:۱۲ کد مطلب 58961

همراهی چند کیلومتری دکتر احمدی نژاد توسط مردم همدان/ اشک از چشمان دکتر احمدی نژاد سرازیر شد

جشن میلاد منجی عالم بشریت، حضرت ولی عصر (عج) با حضور دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان در همدان برگزار شد. میدان 72 در گزارشی اختصاصی به حاشیه های جالب این مراسم پرداخته است.

به گزارش اختصاصی میدان 72، جشن میلاد منجی عالم بشریت، حضرت ولی عصر (عج) با حضور دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان در همدان برگزار شد.

در ابتدای ورود دکتر احمدی نژاد به شهر همدان، عده ای از مردم با حضور در ورودی شهر همدان از ایشان استقبال بعمل آوردند.

جمعیت تجمع کننده در جلوی درب مسجد فاطمه الزهرا (س) به حدی زیاد بود که ورود دکتر احمدی نژاد با مشکلات جدی روبرو شد. تیم حفاظتی دکتر احمدی نژاد با سختی و مشقت فراوان ماشین حامل دکتر احمدی نژاد را از بین مردم عبور داده و وی را به درب داخلی مسجد رساندند.

همچنین با حضور دکتر احمدی نژاد بر روی جایگاه سخنرانی، جمعیت حاضر در مسجد با شعارهایی نظیر “ابالفضل علمدار احمدی رو نگه دار”، “شعار هرچی مرده احمدی برمی گرده” و “خامنه ای زنده باد احمدی پاینده باد”، “صلی علی محمد یاور رهبر آمد” از ایشان استقبال بعمل آوردند.

از حاشیه های بسیار زیبای این جشن، سرازیر شدن اشک دکتر احمدی نژاد در هنگام مدیحه سرایی و قرائت دعای فرج بود. با شروع مدیحه سرایی مداح اهل بیت و ابراز احساسات مردم، اشک از چشمان دکتر احمدی نژاد سرازیر شد. این در حالی بود که مردم هم هماننده دکتر احمدی نژاد اشک از چشمانشان سرازیر شده و با مدیحه سرا همراهی می کردند.

در خلال مدیحه سرایی، یکی از بانوان حاضر در مراسم با ورود به سالن مردانه و ابراز ارادت به دکتر احمدی نژاد خود را به ایشان و بر روی جایگاه رسانده و برای دقایقی مشکلات خود را با ایشان در میان گذاشته و دست نوشته ای به ایشان داد.

با شروع سخنرانی دکتر احمدی نژاد جمعیت ده ها هزار نفری مردم تمام خیابان های اطراف مسحد فاطمه الزهرا (س) را پر کرده و همگی با شور و شوق وصف ناپذیری به سخنرانی ایشان گوش فرا می دادند.

همچنین به علت حضور جمعیت کثیری که اطراف مسجد فاطمه الزهرا (س) که مسجدی در حاشیه ی شهر می باشد، خروج دکتر احمدی نژاد با مشکل مواجهه شد. مردم حاضر در برنامه با هجوم به سمت ماشین حامل دکتر احمدی نژاد ابراز ارادت خود را به ایشان نشان داده و به سردادن شعارهایی وی را بدرقه کردند.

جمعیت مردم به حدی بود که کنترل از دست تیم حفاظت دکتر احمدی نژاد خارج شده و یگان ویژه ناجا حاضر در مراسم مجبور به ورود و اقدام جهت پراکنده کردن مردم شد. جمعیت بدرقه کننده با محاصره ی ماشین حامل دکتر احمدی نژاد و سردادن شعارهایی نظیر “شعار هرچی مرده احمدی برمی گرده”، “احمدی دلاور پیرو خط رهبر”، ” به کوری دشمنا احمدی برمی گرده” به فاصله چند کیلومتر از محل سخنرانی دکتر احمدی نژاد، وی را همراهی کردند.

از حاشیه های جالب توجه حضور دکتر احمدی نژاد در مراسم جشن میلاد حضرت ولی عصر (عج) مسجد فاطمه الزهرا (س)، خارج شدن کنترل از دست تیم انتظامات اجرایی مراسم به علت کثرت جمعیت و هجوم مردم جهت ابراز احساسات و علاقه به دکتر احمدی نژاد بود، تا جایی که انتظامات ناچار به واکنش فیزیکی جهت مهار فشار جمعیت به سمت دکتر احمدی نژاد گردید که این امر با تذکر ایشان به انتظامات جهت عدم جلوگیری از فشار مردم و برخورد مناسب با حاضران شد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: