تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۴ - ۱۰:۵۰ کد مطلب 59102

تنها گزینه قلعه‌نویی برای فعالیت در لیگ پانزدهم

سرمربی فصل گذشته استقلال یک گزینه جدی برای فعالیت در لیگ پانزدهم دارد.

n00420232-bبه گزارش سرویس ورزشی میدان 72، آنهایی که امیر قلعه نویی را می شناسند به خوبی می دانند که این مربی به خاطر بلندپروازی هایش همیشه تیم هایی را انتخاب می کند که یا طرفداران زیادی داشته باشند و یا اینکه از لحاظ ساختاری و امکانات از پشتوانه قوی برخوردار باشند.

در حالی که مذاکرات باشگاه استقلال با مربیان متعدد نشان دهنده کنار رفتن قلعه نویی است گمانه زنی ها برای حضور او در سپاهان آغاز شد ولی فرکی قرارداد خود را تمدید کرد.

پدیده مشهد دیگر گزینه ای بود که حتی فصل گذشته هم به سرمربی استقلال پیشنهاد خوبی داد اما آنها حالا با مشکلات مالی متعددی روبرو هستند و حضور قلعه نویی بلند پرواز در این تیم هم منتفی است.

تراکتورسازی تبریز نیز از اولیویرا استفاده می کند و به خاطر اختلاف هواداران این تیم با قلعه نویی، شانسی برای حضور در این تیم ندارد ولی شواهد نشان می دهد که قلعه نویی برای لیگ پانزدهم تنها یک گزینه دارد؛ گسترش فولاد تبریز.

هر چند گسترش فولاد هوادار زیادی نخواهد داشت اما از پشتوانه غنی مالی برخوردار بوده و رابطه صمیمانه زنوزی با قلعه نویی به این شابعه دامن می زند.

این شایعه در حالی قوت گرفته که طی روزهای گذشته اختلافات بین کمالوند و مسئولان گسترش فولاد رسانه ای شد و در حالی که مربی فصل گذشته گسترش فولاد برای آماده سازی تیمش قبل از فصل از کمپ هایی در ایتالیا هم دیدن کرد به نظر می رسد راه کمالوند و گسترش به زودی جدا می شود.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: