تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۴ - ۲۲:۵۷ کد مطلب 59205

یک فوتبالیست سرشناس دیگر قربانی سرطان شد

عبدالرضا سعدی بازیکن سرشناس فوتبال خوزستان ساعاتی قبل بر اثر ابتلا به سرطان در گذشت.

به گزارش میدان72 ، عبدالرضا سعدی ستاره دهه 70 فوتبال خوزستان بر اثر ابتدلا به بیماری سرطان درگذشت. عبدالرضا سعدی را علاقمندان به فوتبال در دهه 60 با بازی های درخشانش در تیم استقلال اهواز می شناختند. او البته در استقلال تهران هم برای دوره ای کتاه بازی کرد.بال راست سرعتی با تکنیکی بی نظیر و شوت هایی ویران کننده که در تیم های مربیانی چون فیروز کریمی خوش می درخشید. او سابقه گلزنی از راه دور به احمدرضا عابدزاده را در آن پیروزی به یادماندنی 4 بر یک شان برابر پرسپولیس دارد.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-06-04 08:59:14Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

مرحوم سعدی که بعد از پایان فوتبالش ایجنت بازیکنان عراقی چون علاءعبدالزهرا، ابوالهیل  هوار محمد و جاسم کرار بود، از چند ماه قبل متوجه شد درگیر بیماری سرطان شده است. سعدی در حین یک بازی دوستانه پیشکسوتان وقتی با برخورد آرنج یکی از همبازی هایش به گلویش دچار شوک شد به بیمارستان منتقل شد. تازه آنجا متوجه شدند او به بیماری سرطان بدخیم مبتلا شده است. مرحوم سعدی بعد از چند ماه مبارزه با سرطان صبح روز 14 خرداد ماه در اهواز جان باخت.
 منبع:فرارو

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: