تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۶ - ۰۱:۲۹ کد مطلب 59365

آیا سید یمانی در آخر الزمان خروج کرده است؟

بر اساس روایات وقتی سفیانی در شام و عراق مشغول کشتار شیعیان جهت سرکوب انقلاب جهانی مهدی موعود است متوجه فعالیت و حضور حضرت در مدینه می شود و برای کشتن حضرت به مدینه نیرو می فرستد حال با شتاب گرفتن تحولات عجیب فعلی اگر دیدید گروهی از تروریست ها از عراق به عربستان حمله و در مدینه شروع به کشتار شیعیان کردند باید خیلی خیلی تامل نمود چون شاید دیدار یار نزدیک است .

میدان 72/سید احمد میر افضلی: بر اساس روایات یکی از نشانه های حتمی که در کتب شیعه و عامه به صورت موثق امده است خروج سید یمانی است

در روایات پرچم سید یمانی هدایت گرترین پرچم در عصر ظهور ذکر شده است و اهل البیت دستور داده اند از سید یمانی اطاعت کنیم

خودم که روایات مربوط به سید یمانی و انقلاب مردم یمن را بررسی کرده ام نظرم این هست احتمال 2 سید یمانی را می شود از روایات فهمید …

یکی سید یمانی ای که از یمن خروج می کند و دیگری سید یمانی ای که وزیر امام زمان است و وقتی حضرت در مدینه تشریف دارند و توسط نیروی های اطلاعاتی امنیتی سفیانی شناسایی می شوند همراه وزیرشان منصور به سمت مکه حرکت می کنند که بعضی اعتقاد دارند وزیرشان منصور در حرکت از مدینه به سمت مکه همان سید یمانی است . والله اعلم

از طرفی بر اساس روایات قبل از ظهور 2 انقلاب در یمن رخ می دهد اولی نافرجام و دومی به پیروزی می رسد .

روستای کرعه نقش مهمی در انقلاب یمن دارد که زادگاه سید الحوثی هست

طبق بررسی هایی که انجام دادم لااقل می شود گفت شوری مرکزی جنبش الحوثی شیعه دوازده امامی هستند یا متمایل هستند

حال با توجه به مطالب بالا نگاهی به تحولات جاری یمن می اندازیم

همانطوری که در تحلیل های قبلی بیان شد بر اساس روایات جنبش سید یمانی در عراق شام و خصوصا عربستان و حجاز با سفیانی درگیر می شوند و شکست سفیانی با ورود خراسانی و سید یمانی به معرکه و فتنه شام و عراق شروع می شود.

ما نمی دانیم تحولات فعلی همان وعده روایات هست یا نه . ما نمی دانیم در عصر ظهور هستیم یا نه . همه این مباحث احتمالیست دقت کنید .شاید اصلا ظهور در عصر ما واقع نشود ولی با این همه شباهت و بشارت نمی توانیم غافل باشیم لذا سعی می کنیم بر اساس روایات حوادث را رصد احتمالی بکنیم .

دوباره به بحث بر می گردیم . اگر در عصر ظهور باشیم و انقلاب فعلی یمن همان جریان سید یمانی باشد یا در ادامه به آن ملحق شود باید گفت نهایتا انقلابیون یمنی پیروز جنگ فعلی هستند ممکن است جنگ و گریز باشد ولی نهایت نهایتش پیروزی با انقلابیون یمنی است .

اینکه عربستان و ال سعود بی پروا به انقلابیون یمنی حمله کرده است چند پیام راهبردی دارد:

1- سیستم دجال و پیروانش از جلمه وهابیت به اخر خط رسیده اند

2- در منطقه اتفاقاتی دارد می افتد که بشدت ال سعود و اسرائیل را وحشت زده کرده که اینطوری وارد یک جنگ خطرناک شده اند

3-ال سعود فریب خورده و با حماقت زمینه نابودی خود را با حمله به انقلابیون یمن فراهم کرده اند

بر اساس روایات باید کم کم شاهد ورود انقلابیون یمنی به جنگ های منطقه ای می بودیم خصوصا عربستان من فکر می کردم چطور ممکن است با این معادلات بین المللی و منطقه ای انقلابیون یمنی وارد عربستان شوند ولی با حمله عربستان به یمن این زمینه تا حدودی فراهم شد لذا  می توان گفت همانطوری که ورود داعش از سوریه به عراق یک خطای استراتژیک فاحش بود حمله عربستان به یمن یک خطای فوق راهبردی ال سعود و همپیمانانشان بود.

همانطوری که ورود داعش به عراق کمر این گروه را شکست حمله عربستان به یمن کمر ال سعود را خواهد شکست گرچه این مطلب کمی طول بکشد.

نکته دیگر اینکه ارتباط معنوی انقلابیون یمنی با انقلاب قدسی و اخرالزمانی ایران و واقع شدن این دو انقلاب در دو منطقه جغرافیایی خراسان و یمن بسیار بشارت بخش است .

از طرف دیگر براورد حقیر این هست که انقلابیون یمنی توانایی تشکیل یک سپاه قدرتمند را دارند که با تجربه سالهای زیاد در مبارزه و دیدگاه اخرالزمانی بسیاری از این مجاهدین اخرالزمانی می توانند تا یک میلیون رزمنده اماده جنگ با حکومت متجاوز ال سعود فراهم کنند که براحتی تا عمق عربستان برای دقع متجاوزین سعودی پیشروی کنند.و این در کنار اختلاف شاهزادگان سعودی و خود رایی ملک سلمان و پسرش در امور عربستان و بیماری الزایمر ملک سلمان و فعالیت داعش در قسمت هایی از حجاز و ظلم ال سعود به شیعیان قطیف و بحرین و فتنه انگیزی در سوریه و عراق احتمال سقوط ال سعود در اینده ای نزدیک را افزایش می دهد. حال اگر در این اثنا عربستان حمله زمینی به یمن کرد تضعیف حکومت مرکزی ال سعود حتمیست .

این نکته را هم بیان کنم بر اساس روایات و مفهوم گیری از ان اگر در عصر ظهور باشیم ال سعود تا ظهور ادامه خواهد داشت ولی حکومت مرکزی بعد از ملک عبدالله دچار اختلاف شده و تضعیف می گردد و از شمال مورد حمله سفیانی ( یا دخالت جهت سرکوب شیعیان حجاز خصوصا مدینه ) و از جنوب مورد حمله سید یمانی قرار می گیرد .

نکته زیر به بحث یمن مربوط نیست ولی اینجا یادم امد بیانش کردم چون ممکن وقت نشه

همین جا یک نکته فوق راهبردی را بیان کنم :

بر اساس روایات وقتی سفیانی در شام و عراق مشغول کشتار شیعیان جهت سرکوب انقلاب جهانی مهدی موعود است متوجه فعالیت و حضور حضرت در مدینه می شود و برای کشتن حضرت به مدینه نیرو می فرستد حال با شتاب گرفتن تحولات عجیب فعلی اگر دیدید گروهی از تروریست ها از عراق به عربستان حمله  و در مدینه شروع به کشتار شیعیان کردند باید خیلی خیلی تامل نمود چون شاید دیدار یار نزدیک است .

و نباید تبدیل پرچم های سیاه به سرخ را از مد نظر دور داشت چرا که بعد از کشته شدن یکی از فرماندهان گروه های تروریستی به انتقام یا هر مطلب دیگری پرچم سیاه به سرخ تبدیل شود و این حاوی یک پیام مهمی برای تحلیل های اخرالزمانیست .))

نکته مهم دیگر اینکه انچه از روایات فهمیده می شود جریان یمانی نقش راهبردی ای در حفظ جان حضرت و امن سازی حجاز برای ظهور امام زمان فراهم می کنند و شاید در ابتدای قیام قبل از ملحق شدن سپاه سید خراسانی به امام زمان سنگینی جنگ ها بر دوش یمنی ها گذاشته می شود والله اعلم بحقایق الامور

دقت کنید به هیچ وجه معلوم نیست جنش انصار الله ربطی به یمانی موعود داشته باشند یا خودش باشند کما اینکه علامه کورانی یمانی بودن حوثی ها را رد کرده ولی شاید در ادامه تحولات یمن، سید یمانی موعود قیام کنه

نکته اخر با حمله ال سعود و کشورهای همپیمان خائن به یمن چهره نفاق ال سعود بیشتر اشکار شد و محبوبیت انقلاب اسلامی ایران بین مسلمانان منطقه بسیار بسیار افزایش خواهد یافت و این از لطف خدا و پاکی خون شهدا و رهبری انقلاب  است .

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: