تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۶ - ۱۰:۵۵ کد مطلب 59410

بلاتکلیفی مهاجم پرسپولیس برای فصل بعد

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نمی‌دانم برانکو مرا می‌خواهد یا نه اما کسی از تیم با من تماس نگرفته و فکر می‌کنم همه چیز در این هفته مشخص شود.

به گزارش سرویس ورزشی میدان 72 و به نقل از فارس، مهدی دغاغله در خصوص اینکه در روزهای تعطیلی فوتبال کجاست و چه می‌کند گفت: تا چند روز پیش تهران بودم اما در این چند روز به اهواز آمدم تا بتوانم سری به خانواده‌ام بزنم و برای آینده هم فعلاً هیچ برنامه‌ای در ذهن ندارم و هر چه خدا بخواهد همان خواهد شد.

وی در خصوص اینکه وضعیتش با باشگاه پرسپولیس به کجا رسیده افزود: از وقتی که تمرینات تمام شد و از عربستان برگشتیم فعلا چیزی مشخص نیست و کسی هم با ما تماس نگرفته است و هنوز نمی‌دانم که من را برای سال بعد می‌خواهند یا نه و باید منتظر فصل جدید بمانیم اما فکر می‌کنم در هفته جاری همه چیز مشخص خواهد شد.

مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: من یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم اما هنوز چیزی مشخص نیست و نمی‌دانم در لیست سال آینده این تیم هستم یا نه.

دغاغله درباره اینکه برانکو او را می‌خواهد یا نه تصریح کرد: هیچ خبری ندارم که برانکو مرا می‌خواهد یا نه و کسی هم در این باره با من صحبت نکرده است و باید بگویم که تماسی هم در این باره با من گرفته نشده است. اما فکر می‌کنم در این هفته همه چیز مشخص شود البته نه اینکه فقط پرسپولیس اینطور باشد بلکه تا جایی که می‌دانم تمام تیم‌های لیگ برتری چنین شرایطی دارند و وضعیت هیچ کدامشان مشخص نیست.

وی درباره اینکه آیا مطالبات مالی اش را از باشگاه پرسپولیس گرفته یا نه خاطرنشان کرد: فعلا که هیچ پولی نگرفته‌ایم و آخرین دریافتی ما برای یک ماه پیش بود که پول به حساب ما واریز شد و از آن تاریخ به بعد دیگر پولی به حساب ما نیامد.

دغاغله در پایان تصریح کرد: خودم دوست دارم در پرسپولیس بمانم اما اگر چنین اتفاقی نیفتد سه چهار پیشنهاد خود دارم هر چند که علاقمندم بازی‌ام را در پرسپولیس ادامه دهم.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: