تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۶ - ۱۲:۰۱ کد مطلب 59471

آغاز دوباره نشست‌های «صبح ناشر» با ناشر دائرهالمعارف مصور امام خمینی(ره)

بیست و یکمین نشست «صبح ناشر» با حضور حامد کفاش مدیر انتشارات سایان از سوی مرکز رسانه‌ای شیرازه بعد از برگزاری نمایشگاه تهران، برگزار خواهد شد.

به گزارش میدان 72 به نقل از فارس، بیست‌ویکمین نشست از سلسله نشست‌های «صبح ناشر»، صبح یک‌شنبه 17 خرداد با حضور حامد کفاش، مدیر انتشارات سایان برگزار می‌شود.

انتشارات سایان با تاسیس در سال 1390، چاپ و انتشار دایره المعارف‌های مصوّر را از جمله اهداف خود قرار داده است. سایان در همین راستا تاکنون چهار کتاب «دایره‌المعارف مصور تاریخ یهودیت و صهیونیسم»، «دایره المعارف مصور فلسطین»، «دایره المعارف مصور تاریخ جنگ ایران و عراق» و «دایره‌المعارف مصور تاریخ زندگی امام خمینی(ره)» را منتشر کرده است. این کتاب‌ها با استفاده از تصاویر قابل استناد سعی دارند مخاطب را در فضای متن قرار داده و با تصویر سازی ذهنی با خود همراه کنند.

آخرین کتاب در دست انتشار سایان نیز کتابی با موضوع زندگی رهبر معظم انقلاب است که مراحل فنی و هماهنگی‌های نهایی آن با دفتر رهبر معظم انقلاب در حال انجام است.

بیست‌ویکمین نشست «صبح ناشر»، ساعت 9 صبح یک‌شنبه 17 خرداد در محل مرکز رسانه‌ای شیرازه واقع در تقاطع خیابان‌های سمیه و شهید نجات‌اللهی، ساختمان شماره 241(مجامع)، طبقه سوم، مرکز رسانه‌ای شیرازه برگزار می‌شود.

حضور عموم علاقه‌مندان در این نشست آزاد است.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: