تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۸ - ۰۰:۵۶ کد مطلب 59661

پشت پرده انتخابات ریاست جمهوری آمریکا؛

اوباما را ساختند و به بازار سیاست عرضه کردند

میکوا محرک سیاست حزب دمکرات ایالات متحده محسوب می شود: او از ۱۹۹۰ باراک اوباما را خود ساخته و پرداخته است تا جائیکه یکی از فعالان صهیونیست گفته است : اوباما ساخته صهیونیسم است. و هرجا که به دوربرش نگاه کنید می بینید که صهیونیستها هستند.

به گزارش سرویس بین الملل میدان ۷۲، ساده لوحان در جهان عرب که کم هم نیستند، به خداوند  (الله العلی القدیر) دعا می کردند که باراک أوباما بعنوان رئیس ایالات متحده انتخاب شود، تا خیر و صلح  و دوستی  از دستان او  برسد، و آنها همینکه او را بنام باراک حسین أوباما می شناختند برایشان کافی بود ! و هر قبیله عربی به نوعی سعی میکردند وابستگی او را به قبیله خود اثبات کنند… ولی اوباما  بلافاصله پس از پیروزی در انتخابات وابستگی و ارادت خود را به صهیونیست با جمله ی زیر ثابت کرد:

اوباما : “من تا ابد  مدیون دیوید پلوف مدیر مبارزات انتخاباتی ام دیوید Plouffe (یهودی) هستم …. بله شما  انتحاب مرا  ممکن کردید.  

“دیوید بلوف” رئیس استراتژیک  فراخوان إنتخاباتی موسسه ی دیوید آکسلراد ( صهیونیستی) است ….

او اولین انتصاب در  کادر ادری کاخ سفید  و کابینه خود را بنام  رام إسرائیل امانوئیل رقم زد، که این فرد نه تنها یک صهیونیست بلکه یک اسرائیلی به تمام معناست  و عضو  مجموعه تروریستی  “ETZL ” است ، که در قتل عام های  وحشیانه دیر یاسین فلسطین مشارکت داشته است.
عرضه ی سیاسی “اوباما” و ساخت و پرداخت انتخاباتی او در مؤسسه ی سایه شکل گرفت که بالاترین هزینه از این نوع را در تاریخ ایالات متحده بجا گذاشت. هزینه تبلیغات انتخاباتی برای تامین حتمی ریاست اوباما رقمی نجومی بود که مبلغی حدود(هزارودویست وپنجاه ملیون) ۱۲۵۰ ملیون دلار را در برگرفت، که بخش اعظم این پول را صهیونیست های آمریکا و نیروهای سرمایه دار بین المللی و آمریکائی تامین کردند.
حقیقت ماجرا ؟

ده روز قبل از انتخابات آمریکا نشریه ” د شیکاگو جویش نیوز ” (The Chicago Jewish News ) در تاریخ  ۲۴/۱۰/۲۰۰۸  جزئیاتی کامل را از نحوه ی سرسپردگی کامل باراک اوباما به اسرائیل و صهیونیست ها نوشت. و بدنبال آن صهیونیستها به اجماع کامل در رأی و نظر به سمت انتخاب او دست یافتند .

اوباما هولوکاست

تحقیق پلین ایرود آمده است: ابنار میکوا (Abner Mikva) مشاور کاخ سفید در دوره  کلینتون گفته است: ” در پایان ماجرا مردم خواهند گفت: باراک اوباما  اولین رئیس جمهور صهیونیست آمریکا بوده است .” میکوا محرک سیاست حزب دمکرات ایالات متحده محسوب می شود: او از ۱۹۹۰ باراک اوباما را خود ساخته و پرداخته است تا جائیکه یکی از فعالان صهیونیست گفته است : اوباما ساخته صهیونیسم است. و هرجا که به دوربرش نگاه کنید می بینید که صهیونیستها هستند.

اوباما وقتی در منصب سناتور شورای ایالت ینوی با سناتور  یهودی ارتودوکس خاخام “ارا سلیورمن”-Silverman  Ira  همیشه همراه بود  .

” سلیورمن” دراین باره می گوید: “من کاملاً او را می شناسم. و گواهی می دهم که از حامیان اسرائیل است. ”

و بنا به نوشته یکی از نشریات آمریکا  – همسر اوباما از خاندان یهودی تبار است و  خاخام سیاه پوست جنوب  شیکاگو ” کابرز فانی (Capers Fannye ) پسر دائی او بشمار می آید .

اوباما پس از تعیین نامزدی برای ریاست جمهوری، سفر زیارتی او  به اسرائیل بموجب الزامی که برای هر نامزد آمریکا مشخص گردیده طی سالهای ۲۰۰۴،۲۰۰۶و۲۰۰۸ به اماکن مقدس صهیونیست ها مراجعه کرده تا درک عمیقی از منافع استراتژیک و امنیتی اسرائیل را از خود نشان بدهد .

نویسنده نتیجه گیری می کند:  بنابراین “باراک اوباما یا یهود باراک و .. . فرقی ندارد “!

تهیه و ترجمه: عبدالمجید اورا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: