تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۸ - ۱۱:۲۴ کد مطلب 59679

اردوی فرهنگی- تفریحی دانشجویان ایرانی برگزار شد

اردوی فرهنگی – تفریحی دانشجویان ایرانی مشغول به تحصیل در دانشگاه های مسکو روز یکشنبه برگزار شد و در آن دهها نفر از دانشجویان ایرانی و مسئولین امور دانشجویان کشورمان در پایتخت روسیه شرکت کردند.

به گزارش میدان 72 به نقل از ایرنا، این اردو را انجمن اسلامی دانشجویان ایرانی در مسکو برگزار کرد و در آن حدود 60 نفر از دانشجویان پسر و دختر شرکت کردند.

در این اردوی فرهنگی-تفریحی برنامه های متنوعی همچون مسابقه علمی، رقابت های فوتبال و والیبال و بدمینتون برگزار و به تیم ها و نفرات برتر جوایزی اهدا شد.

این اردو در راستای برنامه های انجمن اسلامی دانشجویان ایرانی برای تقویت پیوندهای میان دانشجویان و حفظ ارتباط فرهنگی و اجتماعی آنها با کشورمان در خارج از کشور و آشنایی آنها با یکدیگر برگزار شد.

در جریان اردو از دانشجویان با ناهار و شام پذیرایی شد.

یکی از دانشجویان به نام ‘ا.صدقیانی’ با تشکر از مسئولین انجمن اسلامی دانشجویان ایرانی برای برگزاری این اردوی فرهنگی، آن را نشانه توجه به امور دانشجویان خواند و خواستار تکرار این گونه برنامه ها برای دانشجویان شاغل به تحصیل در روسیه و دیگر کشورها شد.

خانم ‘ف.م’ دانشجوی دیگر شرکت کننده در این اردوی فرهنگی- فرهنگی که در مسابقات آن بطور فعال شرکت کرده بود به خبرنگار ایرنا گفت: در سال های اخیر توجه سفارت کشورمان در مسکو و مسئولین امور دانشجویی به این قشر افزایش یافته است و مطمئنا این گونه توجه به افزایش بازدهی دانشجویان و تحصیل بهتر آنها منجر خواهد بود.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: