تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۸ - ۱۱:۲۷ کد مطلب 59682

پانزدهمین جشنواره صنعت چاپ برگزار می شود

در دومین جلسه شورای سیاستگذاری پانزدهمین جشنواره صنعت چاپ با حضور سید عباس صالحی معاون امور فرهنگی وزیر ارشاد و اعضای شورای سیاستگذاری مقرر شد این جشنواره به مدت یک هفته درسراسر کشور برگزار شود .

به گزارش میدان 72 به نقل از ایرنا ؛ از ستاد اطلاع رسانی پانزدهمین جشنواره صنعت چاپ، صالحی در ابتدای این جلسه عنوان کرد: توجه به ظرفیت ها و توانمندی های بیرونی صنعت چاپ ، بومی سازی و بهره گیری از آن ها یکی از اولویت های این دوره از جشنواره خواهد بود.

معاون وزیر همچنین با اشاره به برگزاری یک هفته ای این جشنواره در سراسر کشور گفت: برنامه ریزی برای برگزاری جشنواره صنعت چاپ در استان های کشور با هدف تمرکززدایی و بررسی ظرفیت های سایر استان ها یکی دیگر از محورهای این جشنواره در دوره پانزدهم خواهد بود.

صالحی بررسی و ارزیابی نقاط قوت و ضعف دوره های قبلی جشنواره ضروری دانست و گفت: تحلیل کیفی و کمی جشنواره های پیشین، می تواند برگزاری این دوره از جشنواره را یک گام به جلو هدایت کند.

** تقدیر از 5 پیشکسوت چاپ در پانزدهمین دوره جشنواره

در این جلسه و بعد از مشورت اعضای شورا مصوب شد در مراسم روز ملی صنعت چاپ حداکثر 5 پیشکسوت صنعت چاپ مورد تقدیر قرار گیرند و 5 کارآفرین برتر نیز معرفی شوند.

همچنین مسابقات علمی جشنواره نسبت به اعلام فراخوان و نحوه دریافت آثار آمادگی لازم را داشته باشد.

در دومین جلسه شورای سیاست گذاری پانزدهمین جشنواره صنعت چاپ محمودرضا برازش، علی مغانی، محمود ابراهیمی، بهمن پورمند، رضا منصوری، جلال ذکایی، سعید بهنام جو، همایون امیرزاده، ، محمدعلی انصاری، علی طارمی راد و محمدحسن فکری حضور داشتند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: