تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۰ - ۱۳:۴۶ کد مطلب 59756

شکستن سکوت دکتر احمدی نژاد، خیال خامی که به این راحتی محقق نخواهد شد

همان طور که امام صادق علیه السّلام فرمود: هر کسى سه خصلت در او باشد ایمان او کامل است، کسى که در برابرظلم‏ صبر کند و خشم خود را فرو برد و براى رضاى خداسکوت ‏نماید و از گناهکار درگذرد و براى او طلب رحمت کند، هر کس چنین باشد خداوند او را وارد بهشت مى ‏کند.

میدان72/محسن پورذهبی: با بازداشت حمید بقائی که هنوز علت آن نامعلوم است، امپراطوری رسانه به تخریب رییس دولت سابق پرداختند . دکتر احمدی نژاد که در طول ریاست جمهوری خود با هجمه های ناجوانمردانه رو به رو بود بعد از ریاست جمهوری، امپراطوری رسانه هجمه ها و فشار ها را بالا برد تا هم سرپوشی بر خطاهای دولت فعلی شود و هم خطر بازگشت دولت عدالت محور، کم شود.

اما رویکرد دکتر احمدی نژاد در مقابل این هجمه ها صرفا سکوت بود و ایشان تا به حال به هیچ یک از شبهات طرح شده در رسانه ها – که یا از زبان رییس جمهور فعلی است و یا از زبان برخی از نخبگان و مسئولین جامعه – پاسخ نداده اند .

رویکرد تخریب دولت قبل توسط دولت یازدهم چنان اسفناک بود که مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای هیات دولت فرمودند :

همواره دولت‌ها نسبت به دوره‌های گذشته خود منتقد بوده‌اند که ایرادی هم ندارد اما این انتقاد نباید حالت اغراق‌آمیز و تخریب پیدا کند زیرا در روحیه‌ی مردم تأثیر بد می‌گذارد و آنان را نسبت به آینده نیز نامطمئن می‌کند.
اگر در این اظهار نظرها بی‌انصافی شود، قطعاً در آینده نیز نسبت به عملکرد ما هم بی‌انصافی خواهد شد. اگر برخی سیاست ها یا عملکردهای دوره‌ی گذشته را قبول نداریم، بهترین شیوه، اصلاح آن در عمل است و این روش، بهتر از اظهار نظر است.

اما متاسفانه این نصیحت خیر خواهانه ی رهبر انقلاب مثل خیلی از موارد دیگر مورد توجه دولت یازدهم قرار نگرفت و به این رویکرد خود برای تخریب دولت قبل ادامه دادند و دکتر احمدی نژاد نیز کماکان سکوت خود را ادامه میدهند .

ولی در عین حال شاهد موج بازگشت به احمدی نژاد در جامعه هستیم و سفر های دکتر احمدی نژاد و استقبال ملت شریف ایران از ایشان بر این مطلب شهادت می دهد .

این رویکرد چنان برای مخالفان دکتر احمدی نژاد سنگین بود که هاشمی رفسنجانی که یک روز با اشاره به دولت دکتر احمدی نژاد می گفت : من چوب به مرده نمی زنم ، درجمع فعالین اصلاح طلب گفت :

باید خطر بازگشت احمدی نژاد را جدی بگیریم !

وی افزوده ‌: من هشدار می‌دهم و باید این‌ها را رصد کنیم و نگذاریم که فرصت بلند شدن از زمین پیدا کنند.

در همین راستا امروز مجلس جشنی، در قلمرو امپراطوری رسانه ها به مناسبت بازداشت حمید بقائی معاون اجرایی دولت قبل برپا است! در حالی که هنوز دلیل این بازداشت ذکر نشده است !!! و جالبتر انکه رسانه هایی به جشن و پایکوبی می پردازند که نام …. را یدک می کشند ! شخصی که علی رغم تاکید فراوان بر پاک بودن فرزندش توسط قوه محترم قضاییه به 15 سال حبس و جزای نقدی محکوم شده است !!!

اما با این اوصاف مردم و ملت شریف ایران در سایه ی سکوت دکتر احمدی نژاد قضاوت صحیحی درباره ی تخریب های نا جوانمردانه خواهند داشت .

و فارغ از همه ی تخریبهایی علیه دولت قبل می شود–دولتی که به فرموده ی رهبر معظم انقلاب در شهریور 91 توانست شعار های انقلاب و امام را برجسته کند – سکوت دکتر احمدی نژاد بهترین واکنش در مقابل این تخریبهای نا جوانمردانه است و همچنین بیانگر فضیلت اخلاقی ارزشمندی در وجود ایشان است همان طور که امام صادق علیه السّلام فرمود: هر کسى سه خصلت در او باشد ایمان او کامل است، کسى که در برابرظلم‏ صبر کند و خشم خود را فرو برد و براى رضاى خداسکوت ‏نماید و از گناهکار درگذرد و براى او طلب رحمت کند، هر کس چنین باشد خداوند او را وارد بهشت مى ‏کند.

به امید ظهور منجی عالم بشریت از ظلم و بی عدالتی که صد البته نزدیک است

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: