تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۹ - ۱۵:۳۹ کد مطلب 59775

سفر احمدی نژاد به همدان و استقبال بی‌سابقه مردم نمی‌توانست بدون تبعات باشد

مشاور مطبوعاتی و رسانه‌ای رئیس جمهور سابق اضافه کرد: سفر هفته پیش “محمود احمدی نژاد” به همدان و استقبال بی‌سابقه مردم از ایشان، نمی‌توانست بدون تبعات باشد.

به گزارش میدان 72، علی اکبر جوانفکر یکی دیگر از نزدیکان بقایی در گفت‌و‌گو با باشگاه خبرنگاران، در پاسخ به این سئوال که علت بازداشت “حمید بقایی “معاون اجرایی رئیس جمهور سابق چه بوده است، گفت: باید از دستگاه قضایی سوال کنید که علت این بگیر و ببند چیست؟

مشاور مطبوعاتی و رسانه‌ای رییس جمهور سابق گفت: چطور ممکن است سخنگوی دستگاه قضا از بازداشت معاون اجرایی رئیس جمهور سابق خبر داشته باشد اما نداند که چرا او را بازداشت کرده اند؟! سکوت ایشان نسبت به دلیل بازداشت باعث شده است تا بد‌اندیشان در سطوح رسانه‌ای به طرح اتهامات واهی علیه بقایی بپردازند. مسئولیت این رفتار غیراخلاقی با کیست ؟

وی تاکید کرد که گاهی جای شاکی و متهم عوض می‌شود و دور از ذهن نیست که در موضوع بقایی چنین اتفاقی افتاده باشد.

جوانفکر تصریح کرد که در هیچ مقطعی از سالهای پس از انقلاب ، دستگاه قضایی تا این اندازه مقتدر و حاکم مطلق نبوده است.

مشاور مطبوعاتی و رسانه‌ای رئیس جمهور سابق اضافه کرد: سفر هفته پیش “محمود احمدی نژاد” به همدان و استقبال بی‌سابقه مردم از ایشان، نمی‌توانست بدون تبعات باشد.

وی با بیان اینکه هرگونه اتهام مالی که از سوی اعضای دولت یازدهم به دولت نهم و دهم وارد می‌شود را باید منوط به تایید و اعلام از سوی قوه‌ی قضاییه دانست و گفت: جوسازی‌های رسانه‌ای این افراد هیچ اعتبار قانونی ندارد و در مورد بقایی هم همین‌طور است تا به حال هیچ اتهامی وارد نشده و قوه قضاییه باید اتهام را برای ایشان تعریف کند.

میدان 72 ضمن اعلام حمایت از احکام قطعی قوه قضاییه، همگان را توصیه به صبر کرده تا این قوه با آرامش خاطر و بدور از جنجال، پرونده حمید بقایی را رسیدگی کرده و نتیجه را به ملت شریف ایران اعلام کند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: