تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۰ - ۱۴:۲۱ کد مطلب 59861

مقصد احتمالی جهانبخش برای فصل آینده

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان با وجود پیشنهادهایی از انگلیس، روسیه و آمریکا داشته است اما قصد دارد در هلند به فوتبال خود ادامه دهد.

1073879_611به گزارشسرویس ورزشی میدان 72و به نقل ازتسنیم، علیرضا جهانبخش اکنون تمام تمرکز خود را روی این مسئله گذاشته که در فوتبال هلند بماند و هدف او رفتن به تیمی است که در لیگ اوردویژه حضور داشته باشد.

با اینکه امیر هاشمی‌مقدم گفته جهانبخش اکنون هیچ پیشنهاد رسمی از باشگاه‌های هلندی ندارد اما به نظر می‌رسد AZ آلکمار و PSV آیندهوون تمایل به جذب این بازیکن دارند. هاشمی‌مقدم در این خصوص به یکی از سایت‌های هلندی گفت: من هم احساس می‌کنم آلکمار و آیندهوون علاقمند به جذب جهانبخش باشند اما باید ببینیم آنها در فصل نقل‌وانتقالات چه خواهند کرد.

وی ادامه داد: اگر باشگاه آلکمار بخواهد جهانبخش را به خدمت بگیرد، باید یک یا دو بازیکن خود را بفروشد. با این شرایط هر دو تیم می‌توانند یک پله بزرگ برای گام بعدی علیرضا باشند.

این صحبت‌های مدیربرنامه‌های جهانبخش در حالی انجام می‌شود که براساس گزارش‌های قبلی هزینه انتقال جهانبخش حدود دو میلیون یوروست. برایتون اند هاو آلبیون، اسپارتاک مسکو و نیویورک سیتی باشگاه‌هایی هستند که قصد به خدمت گرفتن جهانبخش را دارند اما به نظر نمی‌رسد که این بازیکن به تیمی خارج از هلند برود.

با این حال هاشمی‌مقدم تأکید می‌کند که پول برای جهانبخش 21 ساله اولویت ندارد اما با این حال مذاکرات با برایتون ادامه دارد و ممکن است نوریچ هم به زودی پیشنهادی برای جذب جهانبخش بدهد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: